Jump to content
0
simens_123

Problem z odpaleniem na mrozie

Recommended Posts

Witam od dwoch dni gdy przyszly mrozy po -10 , -15 mam problem z odpaleniem samochodu. Dlugo kreci az odpali i chyba przez chwile pracuje na 3 cylindrach na wysokich obrotach trzesie sie cała buda. Po chwili obroty spadaja zaczyna pracowac normalnie a z wydechu leci biały dym . Czy moze to byc wina swiec zarowych ? 

Edited by simens_123

23 minuty temu, simens_123 napisał:

. Czy moze to byc wina swiec zarowych ? 

raczej na pewno

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\O A4 wiemy wszystko....inni mogą nas tylko kopiować\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

A gdzie dokładnie się znajdują bo nie mogę ich zlokalizować w silniku (CJCA) mógłbym sprawdzić je omomierzem 

Edited by simens_123

24 minuty temu, simens_123 napisał:

A gdzie dokładnie się znajdują bo nie mogę ich zlokalizować w silniku mógłbym sprawdzić je omomierzem 

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DpTIsCLYmRXI&ved=0ahUKEwjamMuCwsbZAhXBECwKHQnyAckQwqsBCEgwBg&usg=AOvVaw2BB9Yu7r0c6mD0u0kyqiPI

:audi::quattro: i wszystko jasne.                       

Oglądałem ten filmik ale to jest 1.4 tdi może jakieś szczegóły czy może pod pokrywą zaworów jest czy gdzieś na wierzchu?

28535731_795132060693528_2086893449_n.jpg

Witam 

Ja mam taki sam problem z odpalaniem przy silnych mrozach  (-17). Czy trzeba ściągać pokrywę zaworów żeby zmierzyć świece? Powinna się zapalić jakaś kontrolka od nie sprawnej swiecy? (Silnik CAGA)

Edited by marcin_47

2 godziny temu, simens_123 napisał:

Oglądałem ten filmik ale to jest 1.4 tdi może jakieś szczegóły czy może pod pokrywą zaworów jest czy gdzieś na wierzchu?

28535731_795132060693528_2086893449_n.jpg

no przeciez widac przewody zasilające 4 szt wzdłóz listwy CR

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\O A4 wiemy wszystko....inni mogą nas tylko kopiować\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Sprawdziłem świece wszystkie mają po 1om.  Może jakiś przekaźnik świec lub coś innego ?

Dolałem wczoraj uszlachetniacz do paliwa i problem zniknął samochód odpala bez problemu.

Edited by simens_123