Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antena - wzmacniacz - concert odbiór fm


maciek3400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z odbiorem fm w a4 b5 1997 przed lift. oryginalnie auto było z radiem gamma oraz wzmacniaczem antenowym 8D9 035 501A (urwany gwint anteny), chociaż w samochodzie po tapicerce patrząc brak telefonu. Niestety antena była całkiem urwana. 

Wymieniłem radio na concert również kaseciak, z powodu możliwości zamontowania adaptera SD/USB. Niestety występuje teraz bardzo duży problem z odbiorem radia.

Mam w podsufitce kabel zasilania wzmacniacza antenowego (sprawdzony miernikiem, podaje prąd), także kupiłem na allegro antenę zamiennik z dwoma kablami (antenowy oraz zasilanie). Niestety odbiór praktycznie wcale się nie poprawia.

Dokupiłem również wzmacniacz montowany przy radiu (ten paluszek zakładany na kabel antenowy przy radiu), niestety to również nie pomogło.

Dodam również, że na starym radiu gamma zasięg jest równie kiepski także z radiami powinno być wszystko ok.

Proszę o jakieś rady bo do tej pory nie potrzebnie wydałem pieniądze łudząc się, że popularne rozwiązania pomogą i w moim przypadku.

Może ktoś jest w posiadaniu albo poda numery części (wzmacniacz, antena) które powinny być w komplecie z radiem concert. (choć znaleźć cokolwiek z oryginału do sprzedania jest nie lada problemem).

 

 

 

 

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony
 

Edytowane przez maciek3400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...