Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2,7 TDI V6


kamil8484

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Po kilku miesiącach w końcu się udało. Kupiłem wymażoną bestie.  Silnik trochę mocniejszy niż początkowo planowałem ale jestem pozytywnie zaskoczony spalaniem, elastycznym silnikiem, kluturą. Przejechałem 2000 km przez 2 tygodnie i jestem zachwycony.

Poprzedni właściciel sprowadził ją z DE w 2012 roku z przebiegiem 60 tys. Mimo swojego przebiegu, bardzo zadbana, w środku i na zewnątrz. Silnik po przeglądzie bez zarzutu, zawieszenie idealne, do wymiany ma klocki przednie i kosmetyczne detale. Do auta otrzymałem pełną dokumentacje, faktury zakupu, opony letnie i zimowe hankook oraz alufelgi 16 i 17 cali od audi. 

W najbliższym czasie planuje założyć alufelgi 19 i kupić komplet opon letnich rum on flat. Zaktualizować nawigację i włączyć możliwość przesyłania audio przez bluetooth(mmi3g) , pokryć lakier warstwą ceramiczną, przemalować listwę grila na czarno. W przyszłym roku będę przymierzał się do zmapowania silnika oraz zmiany wydechu. 

 

Audi A4 B8 2,7 TDI V6, rok. 2010, przebieg 220 000, 

05B75D03-8616-4C9A-AEB5-B77357CF9458.jpeg

C65CCDBA-C5EF-4A98-BF24-04AF0B1E9C12.jpeg

4F1DB197-7588-4A57-991B-A54203D0BE1E.jpeg

 

*Auto przedstawione, ale user się nie przywitał do tej pory w odpowiednim dziale. ->Nowicjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...