Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięta szyba przednia


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Mam taki ciekawy przypadek, we wrześniu 2017 strzeliła mi oryginalna szyba przednia (audi z 2001 roku). Również we wrześniu wymieniłem szybę na Securit (taka też była oryginalnie).
Od września minęło niecałe pół roku, patrze a tu szyba znowu pęknięta. Nie wiem ile jeżdżę z taką szybą, bo pęknięcie jest tam gdzie zaczyna się podszybie. Od strony kabiny tego w ogóle nie widać, zauważyłem to dopiero jak coś robiłem przy aku.

Podjechałem tam gdzie mi wklejali nową szybę, chłopaki porobili zdjęcia i wysłali oficjalną reklamację do producenta szyb.
Reklamacja oczywiście nie uznana - tego można się było spodziewać ale treść odmowy jest wg mnie dziwna. Oceńcie sami.

image.png

Pytanie z mojej strony co mogę zrobić aby uznali reklamację?
Wywalanie 500zł co pół roku to nie interes, bo pewności, że kolejna szyba nie strzeli nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miałeś w tym miejscu jakąś ingerencję blacharską , karoseria daje naprężenia i strzela szyba.Kiedyś u kumpla w rok poszły 3szt ,dopatrzyliśmy że słupek był wspawywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było nic robione z blacharką w tym aucie.

Poprzednia strzeliła po 16 latach (tu akurat wiem co było powodem), ta po nie wiem jakim okresie bo tego nie widać od środka.
Czy uzasadnienie odrzucenia reklamacji to nie jest jakiś "poemat" na który mogę odpowiedzieć?

Jak Wy byście to załatwili? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...