Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zaślepka sterowania małej navi


carnivore1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje w ogóle coś takiego jak w temacie? Bo wywaliłem u siebie małą navi i nie wiem czym teraz zaślepić dziurę po sterowaniu koło ręcznego. Najbardziej przydałby mi się numer części jeśli ktoś ma bo w Audi bez tego mi nie pomogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz sobie taki mały "pojemnik" na fajki :) był na allegro kiedys za 50zł :)

b32f3c68dea2a032.jpg[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 13:50_________________________________________________O masz aukcje :naughty:http://moto.allegro.pl/item542511934_audi_a4_schowek_konsoli_z_zapalniczka.html lecisz mi 5 zł za info. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz... w aso to kosztuej ponad 200 zeta... :blink: myslalem, ze dostane sam ten malutki schowek bez zapalniczki, ale chyba osobno nie wystepuje...[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 18:07_________________________________________________O kuźwa, jeszcze sie okazuje, ze aby to wymienic trzeba caly tunel srodkowy wymontowac :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz... w aso to kosztuej ponad 200 zeta... :blink: myslalem, ze dostane sam ten malutki schowek bez zapalniczki, ale chyba osobno nie wystepuje...[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 18:07_________________________________________________O kuźwa, jeszcze sie okazuje, ze aby to wymienic trzeba caly tunel srodkowy wymontowac :wallbash:

No inaczej go nie zmienisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba wyjmowac calego tunelu[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 19:11_________________________________________________ja moja zapalniczke wyciagam bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba wyjmowac calego tunelu[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 19:11_________________________________________________ja moja zapalniczke wyciagam bez problemu

O to dobry jestes bo ja tak nie mogę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka zapalniczke jak na pierwszym zdjeciu(tam gdzie jest tunel)i normalnie mozna ja wyciagnac jest tylko na wcisk,a jezeli chodzi o ta z allegro to nie wiem.[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 19:17_________________________________________________a czy ta zapalniczka z allegro bedzie pasowala w miejsce normalnej??Podoba mi sie to skladanie i ze jej nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może . Ja ściągałem tunel :) nie chciałem nic porysować ani połamać :) tak mi się spodobało rozkręcanie środka że teraz listwy odkręciłem i sprzedałem :polew: Ale spoko nowe juz kupione :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może . Ja ściągałem tunel :) nie chciałem nic porysować ani połamać :) tak mi się spodobało rozkręcanie środka że teraz listwy odkręciłem i sprzedałem :polew: Ale spoko nowe juz kupione :decayed:

jakie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może . Ja ściągałem tunel :) nie chciałem nic porysować ani połamać :) tak mi się spodobało rozkręcanie środka że teraz listwy odkręciłem i sprzedałem :polew: Ale spoko nowe juz kupione :decayed:

jakie??

Te z deski :) i drzwi :) miałem szare .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dales jesli mozna wiedziec?rozmyslam tez nad tymi listwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka zapalniczke jak na pierwszym zdjeciu(tam gdzie jest tunel)i normalnie mozna ja wyciagnac jest tylko na wcisk,a jezeli chodzi o ta z allegro to nie wiem.[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 19:17_________________________________________________a czy ta zapalniczka z allegro bedzie pasowala w miejsce normalnej??Podoba mi sie to skladanie i ze jej nie widac

nie nie, na pewno nie bedzie pasowac, nawet nie mysl o licytowaniu :> :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 11:18_________________________________________________dzis wyciagnelem moja zapalniczke i wiem ze ta z allegro napewno nie bedzie pasowac.tak ze jak masz taka konsole jak na zdjeciu co pokazal MLODY to nie bedzie ci pasowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...