Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek oleju z uszczelek wtryskiwaczy B6 2.5 V6 AKE


alienv8

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem :hi:.  Po wymianie uszczelek pokrywy zaworów i gumowych uszczelnień wtryskiwaczy nadal po agresywniejszej jeździe  sączy się olej spod owych uszczelek wtrysków . Na chłopski rozum wydawać się może że to ciśnienie wypycha olej w najsłabszym punkcie . Czyżby zapchana odma ? Co sądzicie ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te roczniki 2.5 już nie miały problemu z odmą, zmieniono konstrukcję. Dla pewności na pracującym silniku możesz odkręcić korek wlewu oleju i zobaczyć czy nie dmucha, nie powinno dmuchać. Cieknące uszczelki przy wtryskiwaczach to standard, na szczęście można już kupić zamienniki, sprawdzają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te roczniki 2.5 już nie miały problemu z odmą, zmieniono konstrukcję. Dla pewności na pracującym silniku możesz odkręcić korek wlewu oleju i zobaczyć czy nie dmucha, nie powinno dmuchać. Cieknące uszczelki przy wtryskiwaczach to standard, na szczęście można już kupić zamienniki, sprawdzają się.
No właśnie wymieniłem je na nowe i dalej leci z 3 jak zauważyłem . A jak będzie dmuchało to co ?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i jednak dmucha powietrze . Nie wieje halny ale jednak czuć. Zrobiłem otwór 6mm w korku wlewu oleju . I zamawiam filtr odmy . Trzeba wymontować turbo żeby wymienić ten filtr ?

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...