Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 2.4 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cholera myślałem że pod prąd jechałeś ale właśnie lookałem na Twoj profil :decayed:

Opublikowano

hehe, no ładnie łądnie, autko zaje*iste :good: ten kolor :slina:

co do grila to znaczek :audi: mogłeś w chromie zostawic :tongue4: sam się zastanawiam czy nie prysnąc ramki grila na czarno :mysli:

Opublikowano
  • Autor

co do grila to znaczek :audi: mogłeś w chromie zostawic :tongue4: sam się zastanawiam czy nie prysnąc ramki grila na czarno :mysli

Powiem tak, w chromie wyglądał naprawdę fajnie ale po pomalowaniu na czarno już bym się nie zamienił, pomalowałem nie tylko ramkę, plastiki też zostały pryśnięte żeby żadnej różnicy nie było i efekt jak dla mnie zadowalający :> myślę nad maską czy by jej kiedy jakim carbonem nie okleić :gwizdanie:

Opublikowano

nie nie to już nie fajnie by wyglądało :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

Kolorek jest super :naughty: i furka też lux :good: bezawaryjności życzę :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolorek jest super :naughty: i furka też lux :good: bezawaryjności życzę :hi:

A dzięki dzięki :)

Za niedługo kolejna sesja już z nowymi felgami ale na razie kolejne opóźnienie bo w warsztacie zj***li mi gwinty w piaście w przednim kole i czekam na nową piastę do wtorku więc jak dobrze pójdzie to w przyszły weekend będzie aktualizacja, następnym celem jest gwint bo autko aż się prosi o glebe :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 21:07_________________________________________________"Mercedesy" już są zainstalowane na aucie, nie mogę się za bardzo zebrać do sesji ale na pewno będzie, ale w między czasie pojawiła się całkiem ciekawa propozycja nabycia nowych kółek, sami oceńcie:

0eb90873a92e21f9m.jpg b94c6d4259e0b4ddm.jpg

Koła te to KW turbo Cup przód 7,5x16" i tył 9x16", wiem że ten rozmiar do audi to trochę mało ale mimo wszystko skusze się chyba na nie, powiedzcie tylko jaki rozmiar opon proponujecie żeby profil nie wydawał się za wielki?

Opublikowano

Dopinaj sprawę i wrzucaj fotosy. :wink4: Nocne foty na parkingu palce lizać. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dziś miałem wene aby umyć samochód więc parę fotek z nowymi felgami

58051516ffefb70dm.jpg 0dfb0a2156aae0dbm.jpg

doszły też tablice "german style plates" :decayed:

badf0cdad9fe969fm.jpg 1d1e8a0c006932aam.jpg e114976e1ccef334m.jpg

konkretniejsza sesja dopiero będzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.