Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 2.4 V6


kler_b

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera myślałem że pod prąd jechałeś ale właśnie lookałem na Twoj profil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no ładnie łądnie, autko zaje*iste :good: ten kolor :slina:

co do grila to znaczek :audi: mogłeś w chromie zostawic :tongue4: sam się zastanawiam czy nie prysnąc ramki grila na czarno :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do grila to znaczek :audi: mogłeś w chromie zostawic :tongue4: sam się zastanawiam czy nie prysnąc ramki grila na czarno :mysli

Powiem tak, w chromie wyglądał naprawdę fajnie ale po pomalowaniu na czarno już bym się nie zamienił, pomalowałem nie tylko ramkę, plastiki też zostały pryśnięte żeby żadnej różnicy nie było i efekt jak dla mnie zadowalający :> myślę nad maską czy by jej kiedy jakim carbonem nie okleić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie to już nie fajnie by wyglądało :thumbdown:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek jest super :naughty: i furka też lux :good: bezawaryjności życzę :hi:

A dzięki dzięki :)

Za niedługo kolejna sesja już z nowymi felgami ale na razie kolejne opóźnienie bo w warsztacie zj***li mi gwinty w piaście w przednim kole i czekam na nową piastę do wtorku więc jak dobrze pójdzie to w przyszły weekend będzie aktualizacja, następnym celem jest gwint bo autko aż się prosi o glebe :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 21:07_________________________________________________"Mercedesy" już są zainstalowane na aucie, nie mogę się za bardzo zebrać do sesji ale na pewno będzie, ale w między czasie pojawiła się całkiem ciekawa propozycja nabycia nowych kółek, sami oceńcie:

0eb90873a92e21f9m.jpg b94c6d4259e0b4ddm.jpg

Koła te to KW turbo Cup przód 7,5x16" i tył 9x16", wiem że ten rozmiar do audi to trochę mało ale mimo wszystko skusze się chyba na nie, powiedzcie tylko jaki rozmiar opon proponujecie żeby profil nie wydawał się za wielki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...