Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy od dołu CAGA


arek252525

Rekomendowane odpowiedzi

Borykam się z brakiem mocy od dołu zwłaszcza na zimnym. Dodatkowo ma czasami bujaniem budy na biegu jałowym. Zauważyłem tez większe spalanie. Tu są korekcie i czasy wtrysków. Czy mógłby ktoś pomóc czy wtryski są OK.

 

20180328_194953.jpg

20180328_195100.jpg

Edytowane przez arek252525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ruszanie też jest utrudnione? W sensie że trzeba dać więcej gazu, bo inaczej szarpie? Miałem te same objawy (no może poza zwiększonym spalaniem, bo tego nie zauważyłem). Warto sprawdzić popularny problem opiłkowania pompy, ewentualnie syfu z paliwa na sitkach przy pompie i zaworku listwy wtryskowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzechuo napisał:

A ruszanie też jest utrudnione? W sensie że trzeba dać więcej gazu, bo inaczej szarpie? Miałem te same objawy (no może poza zwiększonym spalaniem, bo tego nie zauważyłem). Warto sprawdzić popularny problem opiłkowania pompy, ewentualnie syfu z paliwa na sitkach przy pompie i zaworku listwy wtryskowej.

Z ruszaniem nie ma problemu. rusz jak nowy tylko po wrzuceniu drugiego biegu traci moc ( muł ). zrobiłem test przelewowy i wyszło po dwóch minutach na wolnych obrotach 25ml na wtrysk i niewiem czy to dobrze. Nie rozbierałem jeszcze układu wtryskowego względem opiłków. Gdzie sprawdzić czy są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się rozwiązać problem? Mam bardzo podobne objawy, lecz bez utraty mocy. Wszystko nasila się po dobrym rozgrzaniu silnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...