Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVANT 2012 r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  Witam jestem na tym forum nowy , a więc jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4  2.0 143km [CJCA] z 2012r   , od 2 tygodni :)  . 

Wyposażenie 

-parktronic

-Climatronic 2 strefowy 

-Nawigacja 3g+

- Asystent pasa ruchu 

-Aktywny tempomat (radar) 

-czujnik deszczu /zmierzchu 

-fotele elektryczne  i podgrzewane 

 

 

 

Przez 2 tygodnie udało mi się zrobić w nim korektę lakieru 3 etapową i nałożenie powłoki ceramicznej firmy GTECHNIQ Crystal Serum Light i Exo v2 . Polecam każdemu super właściwości hydrofobowe i nie tylko . 

 

 

Planuje zrobić jeszcze kilka  rzeczy związanych z autkiem , a mianowicie  

-Felgi przynajmniej    '17  jakiś profil 45 

-Przyciemnić szyby tył oraz przód 

-El składane lusterka 

-Automatycznie zamykany bagażnik 

-Doświetlanie zakrętów itp. uruchamianych z VCDS :) 

-Za rok z pewnością wjedzie jakiś chip na 180 km 

 

 

 

Zdjęcie autka zaraz po zakupie 

 

29249113_1655239041220773_8167119250964611072_o.jpg

 

A oto kilka fotek po zabiegu

29314643_1659788927432451_9112136283718680576_o.jpg29365487_1659789360765741_3940552766602084352_o.jpg29357127_1659789000765777_4168770097302732800_o.jpg  29314531_1659789244099086_2346954861372768256_o.jpg

 

 

 

Opublikowano

ładny lifcik :wink:

Opublikowano
  • Autor

 

10 minut temu, barca8585 napisał:

ładny lifcik :wink:

Dzięki ;)

Opublikowano

Fajne wozidło :) Poka środek :decayed:

Co do felg to proponuje Ci myśleć przynajmniej o 18''.  17'' zgubi się w nadkolu i nie będzie to średnio wyglądać. 

Na komforcie wiele nie stracisz :D Po za tym widzę, że jesteś z Zielonej to drogi macie tam fajne.

9 godzin temu, Kris26 napisał:

-Doświetlanie zakrętów itp. uruchamianych z VCDS :) 

Masz na myśli doświetlanie w halogenach? Myślałem że każda b8 po lifice ma to w standardzie :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

No to tak 18 fela  bardzo fajne ale kurcze droge do domu mam niezbyt fajną :) zrobię zdjęcia to zobaczysz i ocenisz że na tą drogę to jakiś Jeep by się przydał :) .  A co do doswietlania to one są , ale trzeba vcds-em uruchomić . Tak samo jak test / prezentacje wskazówek zegarów , lusterka składane na dół przy wrzuceniu wstecznego itp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.