-
Spot Zielona Góra
To trzeba zbierać chętnych i coś zorganizować
-
Spot Zielona Góra
To może odgrzeje trochę kotlecika Nadal ktoś chętny ?
-
Automatyczne,mechaniczne otwieranie klapy bagażnika
Mi dzisiaj przyszły siłowniki z niebieskimi sprężynkami i wszystko działa jak należy polecam takie gó... małe a tyle radości ;D
-
Czarny AVANT 2012 r
No to tak 18 fela bardzo fajne ale kurcze droge do domu mam niezbyt fajną zrobię zdjęcia to zobaczysz i ocenisz że na tą drogę to jakiś Jeep by się przydał . A co do doswietlania to one są , ale trzeba vcds-em uruchomić . Tak samo jak test / prezentacje wskazówek zegarów , lusterka składane na dół przy wrzuceniu wstecznego itp.
- Czarny AVANT 2012 r
-
Czarny AVANT 2012 r
Witam jestem na tym forum nowy , a więc jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 2.0 143km [CJCA] z 2012r , od 2 tygodni . Wyposażenie -parktronic -Climatronic 2 strefowy -Nawigacja 3g+ - Asystent pasa ruchu -Aktywny tempomat (radar) -czujnik deszczu /zmierzchu -fotele elektryczne i podgrzewane Przez 2 tygodnie udało mi się zrobić w nim korektę lakieru 3 etapową i nałożenie powłoki ceramicznej firmy GTECHNIQ Crystal Serum Light i Exo v2 . Polecam każdemu super właściwości hydrofobowe i nie tylko . Planuje zrobić jeszcze kilka rzeczy związanych z autkiem , a mianowicie -Felgi przynajmniej '17 jakiś profil 45 -Przyciemnić szyby tył oraz przód -El składane lusterka -Automatycznie zamykany bagażnik -Doświetlanie zakrętów itp. uruchamianych z VCDS -Za rok z pewnością wjedzie jakiś chip na 180 km Zdjęcie autka zaraz po zakupie A oto kilka fotek po zabiegu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć jestem Krzysiek z Zielonej Góry od 2 tygodni jak na razie , szczęśliwy posiadacz AUDI A4 B8 2.0 tdi [CJCA] 143 KM 2012 r
Kris26
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta