Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lusterka wstecznego fotochrom oraz składanych lusterek. A4 b8 10r.


Krystian1711

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, poszukuje osoby która wykonałaby montaż lusterka wstecznego z fotochromem, tak aby działało comming home, living home, ściemnianie bocznych oraz wymiana lusterek bocznych na te składane. Poszukuje sprawdzonej osoby która nie jest paprochem- złoży wszystko tak, żeby podczas jazdy nic nie skrzypiało itd.  Dodam, ze lusterko wsteczne jest zwykłe, najzwyklejsze. Moim zdaniem należałoby nakleić folie przyciemnianą tak aby zasłoniła kabelki z czujnika do podsufitki. Napiszę ponownie, zależy mi na estetyce i czystości, niejeden "majster" w poprzednich autach zostawił paluchy na podsufitce (nawet zdołał ją przedziurawić) itd. 

Prosiłbym o wiadomości na priv, łącznie z ceną i gdzie miałbym dojechać. Jestem z Włocławka. Pozdrawiam.

Edytowane przez Krystian1711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge podjąć się montażu, ale jeśli chcesz to zrobić dobrze to wymień szybę pod czujnik zmierzchu i dszczu, inaczej nie podejmuje się montażu z takimi wytycznymi i pewnie nikt inny nie będzie chciał się podjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2018 o 20:54, shaqal napisał:

Moge podjąć się montażu, ale jeśli chcesz to zrobić dobrze to wymień szybę pod czujnik zmierzchu i dszczu, inaczej nie podejmuje się montażu z takimi wytycznymi i pewnie nikt inny nie będzie chciał się podjąć.

To mocowanie jest inne, że nikt nie chciałby się tego podjąć? Czytałem wiele wypowiedzi i ludzie normalnie robią taką modyfikację... np tutaj: 

 

Edytowane przez Krystian1711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2018 o 22:56, Krystian1711 napisał:

To mocowanie jest inne, że nikt nie chciałby się tego podjąć? Czytałem wiele wypowiedzi i ludzie normalnie robią taką modyfikację... np tutaj: 

Jeśli ma być zrobione dobrze to wymień szybę, jeśli chcesz rzeźbić to niestety nie pomoge :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...