Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie kluczyków z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

moja A4 B5 to taki biedak z fabryki wyszedł. Jak ją kupiłem, to była z dorabianą centralką i dwa piloty, niestety jakiś czas juz nie działaja (pewnie sie jakis kabelek plus/minus odpiął, ale mniejsza o większosc).

 

Kupiłem na alledrogo cały moduł centralki, kupiłem niedawno pastylki ID48, i za nichuchu nie moge zakodować nowego kluczyka.. Wszedzie tylko są z zamykaniem/otwieraniem jak jest oryginalny kluczyk.

PIN mam, wchodzę w 25-Immobilizer, loguję się, adaptacja, kanał 01 mam ilość 1 (mimo, że mogę odpalić dwoma kluczykami w tym jeden tez nieoryginał). Wpisuję 0, test, save, i tak od razu wchodzi na 1, zmieniam na 3, i po kolei do zapłonu wkladam drugi (nieoryginał) i trzeci (ten nowy) ale i tak nie działa. Nawet przy drugim już kontrolka immo mruga. Błędy mi potem pokazuje Incorrect key learning.

 

Przy próbie key learning programem k+can commander 1.4 mam w VAGu pozniej unauthorized key, nawet ten oryginalny, ale czyszczenie błędów przywraca mozliwosc odpalenia.

 

Chyba, że mam zły PIN, ale nie probowałem wpisać innego - bo chyba nieprawidłowym bym się nie zalogował, nie?

Opublikowano
6 minut temu, nkaroluky napisał:

Witam,

moja A4 B5 to taki biedak z fabryki wyszedł. Jak ją kupiłem, to była z dorabianą centralką i dwa piloty, niestety jakiś czas juz nie działaja (pewnie sie jakis kabelek plus/minus odpiął, ale mniejsza o większosc).

 

Kupiłem na alledrogo cały moduł centralki, kupiłem niedawno pastylki ID48, i za nichuchu nie moge zakodować nowego kluczyka.. Wszedzie tylko są z zamykaniem/otwieraniem jak jest oryginalny kluczyk.

PIN mam, wchodzę w 25-Immobilizer, loguję się, adaptacja, kanał 01 mam ilość 1 (mimo, że mogę odpalić dwoma kluczykami w tym jeden tez nieoryginał). Wpisuję 0, test, save, i tak od razu wchodzi na 1, zmieniam na 3, i po kolei do zapłonu wkladam drugi (nieoryginał) i trzeci (ten nowy) ale i tak nie działa. Nawet przy drugim już kontrolka immo mruga. Błędy mi potem pokazuje Incorrect key learning.

 

Przy próbie key learning programem k+can commander 1.4 mam w VAGu pozniej unauthorized key, nawet ten oryginalny, ale czyszczenie błędów przywraca mozliwosc odpalenia.

 

Chyba, że mam zły PIN, ale nie probowałem wpisać innego - bo chyba nieprawidłowym bym się nie zalogował, nie?

masz zle teranspondery.Tam nie ma 48 tylko stałokodowe czyli TP12 zdaje sie

Opublikowano
  • Autor

a, to pewnie czytałem jakis temat z polifta i nie te kupilem. Ale procedure dobra robie w vagu? Jak tak to dziwne, ze przy tym drugim kluczyku od razu kontrolka od immo miga

Opublikowano

To zalezy jaki rocznik auta ja w swoim juz mam zmienne kodowanie i ID48 a kluczyki sie w liczniku chyba  jakos kodowalo ale nie jestem pewny poszukaj w google

Opublikowano

97 stały kod 98 zmienny

Opublikowano

Dziwne bo mam druga audice jako dawce i tam juz byl tez id48 a autko z 95 lub 96 roku

Opublikowano
1 godzinę temu, Signo napisał:

Dziwne bo mam druga audice jako dawce i tam juz byl tez id48 a autko z 95 lub 96 roku

nie mozliwe

Opublikowano

Mozliwe jak ktos wymieni immo i licznik przeciez wszystko da sie zrobic

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.04.2018 o 17:52, Signo napisał:

To zalezy jaki rocznik auta ja w swoim juz mam zmienne kodowanie i ID48 a kluczyki sie w liczniku chyba  jakos kodowalo ale nie jestem pewny poszukaj w google

dopiero zauwazylem odpowiedzi do tego postu :P nie wiem czemu mi sie nie pokazały powiadomienia.

 

mam 97 rocznik, immo nie mam w zegarach.

 

teraz mnie naszła taka mysl, bo jak probowalem zakodować kluczyki (mam dwa - jeden oryginal, drugi nieoryginalny, no plus ten trzeci nowy ze zlym transponderem), to robilem wedlug instrukcji - w VAGu dawałem ilosc nowych 3, i ten pierwszy co byl w stacyjce (oryginal) kontrolka immo swiecila sie 2 sekundy i zgasła, kolejny to ten dorabiany (co byl juz przy aucie), to po wlozeniu kontrolka od razu zaczynala mrugać. I tak teraz mysle, że to pewnie jest "sklonowany", bo przerwanie procedury jest wlasnie miedzy innymi jak wloze dwa razy ten sam kluczyk. Jest to możliwe, dobrze mysle?

 

niemniej jednak zamowilem dzisiaj ID13, 3 sztuki (bo mam lacznie dwa kluczyki, oba bede kodowac, ale do tego drugiego jeszcze grotu nie dorabialem), mam nadzieje, że wszystko pojdzie bezprolemowo.

 

pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.