Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 z uszkodzonym silnikiem czy sprawne?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć na początku chciałbym zaznaczyć że nie znalazłem podobnego tematu a chciałbym wiedzieć na czym lepiej wyjdę... Mam od pół roku Passata B5 1.8T APU jestem bardzo zadowolony z silnika nie bierze oleju według znajomego mechanika naprawdę dobrze utrzymana jednostka alee mam sentyment do Audi ze względu że A4 B5 było pierwszym moim autem i chciałbym mieć takie A4 z 1.8T i pytanie czy lepiej wyjdę kupując A4 z padniętym 1.8T i zrobić przekładkę ze swojego passata czy  kupić jakieś fajne zadbane sprawne audi i darować sobie zabawę? Przekładkę byłbym w stanie zrobić sam ewentualnie z mała pomocą głównie chodzi mi o sens takiej pracy i koszty... Myślałem nad całkowitą rozbiórka passata i sprzedaniem na części a zostawić silnik skrzynie i osprzęt do Audi 

Opublikowano
Cześć na początku chciałbym zaznaczyć że nie znalazłem podobnego tematu a chciałbym wiedzieć na czym lepiej wyjdę... Mam od pół roku Passata B5 1.8T APU jestem bardzo zadowolony z silnika nie bierze oleju według znajomego mechanika naprawdę dobrze utrzymana jednostka alee mam sentyment do Audi ze względu że A4 B5 było pierwszym moim autem i chciałbym mieć takie A4 z 1.8T i pytanie czy lepiej wyjdę kupując A4 z padniętym 1.8T i zrobić przekładkę ze swojego passata czy  kupić jakieś fajne zadbane sprawne audi i darować sobie zabawę? Przekładkę byłbym w stanie zrobić sam ewentualnie z mała pomocą głównie chodzi mi o sens takiej pracy i koszty... Myślałem nad całkowitą rozbiórka passata i sprzedaniem na części a zostawić silnik skrzynie i osprzęt do Audi 
Ja bym sb darował, lepiej poszukać jakieś audi najlepiej w quattro i spokój. Paska z takim silnikiem raczej nie bd miał problemu sprzedać.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci kolego ze nie chce quattro w gre wchodzi tylko ośka. Jeszcze myślałem ze jeśli nie wezmę za auto 6k to chyba bez sensu będzie sprzedawać 

Opublikowano

Każde Quattro bedzie miało ten nieszczesny stuk przy zmianie biegów, luzy, ja już się z Quattro wyleczyłem, jak Quattro to B7 lub B8, wczesniejsze sa juz wyjechane i przyjemności z nich mało.

Jak masz zadbany silnik to kup zajechańca, 1.8T w wiekszości są juz mocno wysłużone i czesto wymagają sporych nakładów pracy i pieniedzy aby je doprowadzić do stanu bdb,  a tanie niestety to nie jest.

 

Ja bym na Twoim miejscu sprzedał to i kupił Passata B5 FL jest o niebo wygodniejszy i przyjemniejszy we wnetrzu, A4 B5 tego nie ma, nawet ostatni lift.

 

 

Opublikowano
  • Autor

Magik nie chodzi mi o wygode mam po prostu powody dla których chce B5 1.8T bez guattro zastanawiam sie tylko co bedzie mniej kosztować ale przy podjęciu tej decyzji pomoze mi olx na który juz wstawiłem swojego pasata za 6500 (za 5500 ostatecznie oddam) poki co chetnych brak i jak dalej tak bedzie to bede zmuszony wyjac silnik bo nie bedzie mi sie opłacać go sprzedać ponieważ troche zostawiłem w nim gotówki 

Edytowane przez 19Jordan23

Opublikowano
Każde Quattro bedzie miało ten nieszczesny stuk przy zmianie biegów, luzy, ja już się z Quattro wyleczyłem, jak Quattro to B7 lub B8, wczesniejsze sa juz wyjechane i przyjemności z nich mało.
Jak masz zadbany silnik to kup zajechańca, 1.8T w wiekszości są juz mocno wysłużone i czesto wymagają sporych nakładów pracy i pieniedzy aby je doprowadzić do stanu bdb,  a tanie niestety to nie jest.
 
Ja bym na Twoim miejscu sprzedał to i kupił Passata B5 FL jest o niebo wygodniejszy i przyjemniejszy we wnetrzu, A4 B5 tego nie ma, nawet ostatni lift.
 
 
Pozwolę sobie się nie zgodzić jak i w kwestii quattro a już co do passata to proszszsz....

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jeśli nie przeraża Cię sama przekładka i problemy z nią związane  to brał bym trupa (bo bez problemu sam bym sobie go ogarnął)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.