Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zasięg centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z zasięgiem centralnego zamka zasięg max 5-6m od auta kupiłem juz z taka usterka. Po zdjęciu boczka zostałem taka sytuację jak na foto z tej skrętki połączona była jeszcze szyba z prawej strony. Po rozłączeniu przewodów i pojedynczo kolejno podłączałem anteny pod złącze fzv in ale zasięg się nie zmieniał. Jezeli ktoś ma foto wzmacniacza z podłączona wtyczka żeby było widać która antena do którego złącza AM/FM/FZV idzie bo u mnie wtyczka jest odcięta. Piloty już wyeliminowałem bo mam anglika A4 b6 2003 rok sedan w którym pilot działa spokojnie z 30m przypisałem do swojego i to samo max 5-6m. Czy sam moduł komfortu może być uszkodzony?? na testy można zapodać z tego anglika?? do B7 2006r ?? 

20170909-144804.jpg

20170909-144812.jpg

Opublikowano
Mam problem z zasięgiem centralnego zamka zasięg max 5-6m od auta kupiłem juz z taka usterka. Po zdjęciu boczka zostałem taka sytuację jak na foto z tej skrętki połączona była jeszcze szyba z prawej strony. Po rozłączeniu przewodów i pojedynczo kolejno podłączałem anteny pod złącze fzv in ale zasięg się nie zmieniał. Jezeli ktoś ma foto wzmacniacza z podłączona wtyczka żeby było widać która antena do którego złącza AM/FM/FZV idzie bo u mnie wtyczka jest odcięta. Piloty już wyeliminowałem bo mam anglika A4 b6 2003 rok sedan w którym pilot działa spokojnie z 30m przypisałem do swojego i to samo max 5-6m. Czy sam moduł komfortu może być uszkodzony?? na testy można zapodać z tego anglika?? do B7 2006r ?? 
20170909-144804.thumb.jpg.aa0880547a2973e8834751258c7e2a71.jpg
20170909-144812.thumb.jpg.ec06b9890c2f4e05bdda5f3b214f76ea.jpg

We wzmacniaczu ten kabel tylko przelatuje. Można go pominąć.
Zdejmij obudowę to zobaczysz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, GreGoriO napisał:


We wzmacniaczu ten kabel tylko przelatuje. Można go pominąć.
Zdejmij obudowę to zobaczysz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To co padnięty moduł komfortu ?? mogę zapodać tego z B6 2003r do B7 2006r ??  

Opublikowano

niekoniecznie moduł...może sam wzmacniacz nie ma przejścia... przedzwoń/zdejmij obudowę i najpierw tam sprawdź

Opublikowano
  • Autor

A jak sam wzmacniacz będzie oki to gdzie dalej szukać 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.