Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu


Rekomendowane odpowiedzi

I tu się również zgadzam z Sady ta częstotliwość wymaga niestety bardzo dobrej jakości materiałów, aby pozbyć się zakłóceń i cieszyć się z "siły rażenia".

Na marginesie dzisiaj montowałem Unidena do swojej A4 i właśnie skończyłem. Jutro będzie temat "Montaż CB i oświetlenie podłogi" mojego autorstwa krok po kroku. Najprawdopodobniej pod wieczór.

czekamy na fotki :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mały poślizg bo jeszcze musze oznaczyć zdjęcia logiem "A4 forum", które jest zrobione w Photoshop-ie. Jak zdobędę program żeby odpowiednio obrobić zdjęcia temat się pokaże.[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 23:59_________________________________________________Tu są moje wypociny na temat CB, trochę z poślizgiem, za co przepraszam.

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b5_montaz_cb_i_oswietlenie_podlogi-t66418.0.html;msg721345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie a wracając do głównego tematu wątku :cool1: radyjko śmiga pięknie :decayed: i zasięg jest dość ciekawy (tzn nie spodziewałem się że będzie taki daleki :good:) ale wszystko oczywiście po rozwinięciu przewodu antenowego zwiniętego koło podnóżka :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel zadowolony i to bardzo :dance::thumbup::dance2::ok2::pleasantry::gicior::yeee:

[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 18:48_________________________________________________No i wszystko z radyjkiem jest ok także można zamykać temat i jeszcze raz wszystkim dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...