Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Problem z wentylatorem chłodnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam poczytalem troche o tym watku ale postanowilem napisac tego posta.a mianowicie ostatnio po wyjechaniu z garazu i odczekaniu ok 3 min zauwazylem ze zalaczyl sie wentylator na polu bylo ok 10-12 st a utko nie mialo sie prawa nagrzac do 90 st bo odpalone bylo krotko ow wentylator sie wylaczy po ok 30 sekundach. a dzs raniutko przyjechalem pod dom po przejechaniu ok 13 km otwieram brame i garaz i slysze ze sie zalacza wentylator.temp na zewn. byla -5 st a autko wskazywalo 75st. wjechalem do garazu zgasilem i wentylator po chwili sie wylaczyl. dodam ze nie mialem zalaczonej funkcji eco czyli wylaczonej klimy ale czy klima przy tak niskiej temp na zewn. wogole dziala i kiedy powinien sie zalaczac ow wentylator. moze wskazanie licznka odnosnie temp chlodzenia szwnkuje i pokazuje mniej niz jest faktycznie ale kiedy wyjechalem z garazu jak pisze na wstepie to autko bylo po nocy i nie moglo miec 90st. czy to normalne co sie dzieje czy szukac sprawcy igdzie oczywiscie

Opublikowano

Sprawdź włącznik termiczny wentylatora, znajduje się przy chłodnicy. Przy temperaturze jakiej opisujesz nie powinien załączać wentylatora. Najlepiej wymień od razu na nowy.

Opublikowano
  • Autor

gdzie sie to dokladnie znajduje i jak mam to sprawdzic? vag czy jest inny sposob?[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 10:35_________________________________________________ponawiam pytanko czy idzie sprawdzic ten wlacznik inaczej niz vagiem? dzis znow mi cyknal wentylatrek ok 5 sekund i sie wylaczyl

Opublikowano

nie zmieniałeś przypadkiem softu w ECU :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nic nie robilem od zakupu i bylo do tej pory ok. odblokowalem tylko pelny fis w grudniu ale to chyba nie ma nic do rzeczy a zauwazylem ze cos sie dzieje dopiero tydzien moze

Opublikowano

Jak chcesz sz

Sprawdź włącznik termiczny wentylatora, znajduje się przy chłodnicy. Przy temperaturze jakiej opisujesz nie powinien załączać wentylatora. Najlepiej wymień od razu na nowy.

wyłącznik termiczny w AWX-ie??? przecież tam jest wentylator na visco :cool1:
Opublikowano

raczej went klimy Ci się włącza :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tak wentylator klimy ale pochodzi moment i sie wylacza a przy dzisiejszych temp to raczej trudno aby sie wlaczyl i jeszcze jedno czy klima sie nie zalaczy ponizej jakiejs temp? jesli wlacze przycisk eco to wylaczam klime tzn ze ten wentylator klimy nie powinien sie zalaczac czy bez wzgledu na to wspomaga on wisko (ale u mnie silnik nie zdazy lapnac tem 90 a on potrafi zastartowac)[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 12:10_________________________________________________tak wiec panowie powinien sie zalaczac ten wentylator klimy czy nie przy tej temp dodam ze dzis sie odpalil pare razy nawet jak jechalem krociotkie odcinki i na blacie bylo ok 70 stopni, i gdzie szukac wady

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.