Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamera cofania z czujnikami parkowania


skejcikk1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to mój pierwszy post na forum więc zarazem swego rodzaju przywitanie :)

Moja kobieta stała się posiadaczką Audi A4 B5 avant 1.8 benzyna z '99. A dokładniej stanie się za kilka godzin gdyż jedziemy go odebrać ;)

Chciałbym zamontować w tym autku kamerę cofania i czujniki parkowania. Szukałem w internecie i na forum ale niestety nie znalazłem żadnej pomocy.

Na allegro znalazłem kilka interesujących modeli. Na przykład coś takiego: Kamera cofania z czujnikami i wyświetlaczem w lusterku. Znajomy ma samą kamerę cofania z wyświetlaczem w lusterku a ja wolałbym zamontować razem z czujnikami. 

Zastanawiamsię co byłoby lepszym rozwiązaniem. Kupienie Kamery cofania z wyświetlaczem w lusterku i dokupienie Czujników parkowania czy lepiej cały zestaw Czyli lusterko+kamera+czujniki

Nie ukrywam że jestem bardziej przekonany do kupienia całego zestawu ze względu na niższą cenę i nie wiem czy czujniki + kamera nie będą ze sobą kolidowały. Ale chciałbym również żeby były czujniki parkowania na przodzie również. A najlepiej jakby czujniki były w kolorze srebrnym. Oczywiście mogę przemalować ale to nie będzie jednak dobrze wyglądało chyba. 

Widzę również, że jest kilka rodzajów kamer. Nie wiem która lepsza, ta montowana w zderzak czy przykręcana za szybą. 

Prosze o poradę i pomoc w wyborze dobrego zestawu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...