Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BRD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem ze swoim brd. Otoz dymi on na niebiesko bardzo jak mu dam buta i nie raz jak rusze ale to malutko. Przed wymiana turbo wcale on nie dymil, wiem ze olej walil w dolot ale nie duzo. Po zalozeniu nowej turbiny kopci on jak oszalaly, myslalem ze to reszti oleju moze w wydechu ale 100km zrobione i dalej to samo...

Pomocy

Opublikowano

Widocznie turbo puszcza olej.

Zdemontuj strone goraca i zobacz czy tam nie ma sladow oleju ale takiego w nagarze.

Jak jest od dolotu nie puszcza tam czasem zbyt wiele oleju???

Opublikowano
  • Autor

W dolot stara puszczala troche. A jest teraz zalozona inna zregenerowana turbina bo niedalo sie juz jezdzic na starej. I to dymienie jest juz na tej nowej. Mozliwe ze program jest zrobiony na chama, tak na odwal sie i tak dymi? Albo za duza dawka paliwa podawana albo cos podobnego?

Opublikowano

Jezeli program bedzie za mocny to bedzie sadzic na czarno.

Tak samo  z dawka.

Watpie by program zabił turbo po 100km.

Niebieski to efekt spalonego oleju.

Jak jeździłeś jakis dłuższy czas na puszczającej turbinie od strony gorącej to możliwe ze zawaliło kata jeżeli go masz??

Ewentualnie mozesz przyjrzec sie silnikowi oraz pompka.

Dzwon do zakładu co robił turbo i przedstaw im cala sytaucje..

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki za pomoc.

Problem powoli sie rozwiazuje :)

Opublikowano
4 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Ok dzieki za pomoc.

Problem powoli sie rozwiazuje :)

Tzn jak się rozwiązuje :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Bylem na zmianie softa. Zostal wgrany oryginalny to bylo jeszcze gorzej. Z kazda proba coraz lepiej. Finalnie dostal lekki program na 195km, dpf i egr off. Lekko jeszcze przydymia ale w luterku juz tego nie widze na szczescie xd

Jeszcze check sie zaswiecil, wrocilem i sonda walnieta. W sobote wymiana :)

A to dymienie to moze jednak sporo oleju w ukladzie bylo i musi go porzadnie wydmuchac, bo dzis to chyba z 5 razy go tak ciuralem.

Opublikowano
29 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Bylem na zmianie softa. Zostal wgrany oryginalny to bylo jeszcze gorzej. Z kazda proba coraz lepiej. Finalnie dostal lekki program na 195km, dpf i egr off. Lekko jeszcze przydymia ale w luterku juz tego nie widze na szczescie xd

Jeszcze check sie zaswiecil, wrocilem i sonda walnieta. W sobote wymiana :)

A to dymienie to moze jednak sporo oleju w ukladzie bylo i musi go porzadnie wydmuchac, bo dzis to chyba z 5 razy go tak ciuralem.

A gdzie robiłeś program??

Nie dało rady do 200KM dociągnąć??

Moje BRD też po dpf off jest i też przydymi jak mu się przysadzi ale program narazie został 170KM.. teraz w lato będe próbował coś więcej..

Opublikowano
  • Autor

Nie bylem na hamowni. Gosciu powiedzial, ze delikatny program na okolo 200km. I co wazne wyjatkowo dobrze turbo zbiera od 2tys juz ^^

Jak zadymi? Bo moj kopcil jak odrzutowiec po wymianie turbo - wszystkie kolory chyba, ale najbardziej niebieskawo i troche siwo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.