Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamieszczam logi statyczne i dymaniczne i basic settings.

Prosiłbym o analize.

Silnik 2.0 tdi BLB. Dzięki wielkie

Jeśli coś źle powklejałem to sorry ale się nie znam na tym za dobrze.

bl1.jpg

bl2.jpg

bl3.jpg

l1.jpg

l2.jpg

l3.jpg

sl1.jpg

sl2.jpg

sl3.jpg

ORT

Opublikowano

tak na szybko

auto po sofcie ...

mozna pomyslec o termostacie

generalnie wyglada OK ... [ale nie za bardzo sie im przygladalem - jak cos to zerkne wieczorkiem]

Opublikowano

auto po sofcie ...

mozna pomyslec o termostacie

generalnie wyglada OK ... [ale nie za bardzo sie im przygladalem - jak cos to zerkne wieczorkiem]

A nie uważasz, że logi dynamiczne robione w całym zakresie obrotów zajmujące 17 sek to trochę dużo ?

Druga sprawa, strasznie długo trwa OB.

W 011BS też te ruchy kierownicami są nie do końca poprawne - przydałoby się je rozruszać.

Termostat raczej do wymiany.

Ten log 003BS trochę dziwny, ale tak jakby coś z EGR było nie tak, aczkolwiek po późniejszym 003STAT można odnieść wrażenie, że niby jest ok.

Oczopląsu można od tego dostać.

Opublikowano

zalozylem ze to IV bieg ... [innego wytlumaczenie nie widze]

te silniki nawet w serii maja takie długie OB+dziadowskie turbosprezarki :wink4:

EGR z tego co pamietam to tak powinien wygladac ....

p.s kurfa nie mam czasu na polemike ... wieczorem Łukaszku ... wieczorem ... :naughty:

Opublikowano

Ta modyfikacja to miejscami wyglada tak jakby dawka byla cieta...

A tak BTW ... to nie logi tylko pismo węzełkowe... :)

Opublikowano

Ta modyfikacja to miejscami wyglada tak jakby dawka byla cieta...

nie jakby tylko ona jest obcinana ... :mysli:

albo cos z softem albo lmm kuleje ... nic innego sie nie wymysli ...

Opublikowano
  • Autor

logi robione na 4 biegu.

Co do EGR to jest podejrzenie ze sie "przycina" i dlatego wystepuje u mnie szarpanie przy obr 1800-2300 przy lekkim operowaniu gazem.

Auto po programie- to wiem, bo sam robiłem program w compsporcie.

Dzieki za wszystkie odpowiedzi i czekam na dalsze informacje[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 11:04_________________________________________________jaka ort???? A co tam pisało? Jaki można zrobić błąd w słowie zamieszczam?? :shocked:

Opublikowano

Ta modyfikacja to miejscami wyglada tak jakby dawka byla cieta...

nie jakby tylko ona jest obcinana ... :mysli:

albo cos z softem albo lmm kuleje ... nic innego sie nie wymysli ...

a moze jednak to ten przycinajacy sie EGR .... :mysli:

Opublikowano
A co tam pisało? Jaki można zrobić błąd w słowie zamieszczam?? :shocked:

Napisales zamnieszczam... :polew:

btw, jak wyglada w praktyce to "przycinanie sie" EGR? :mysli:

Opublikowano

Ta modyfikacja to miejscami wyglada tak jakby dawka byla cieta...

nie jakby tylko ona jest obcinana ... :mysli:

albo cos z softem albo lmm kuleje ... nic innego sie nie wymysli ...

a moze jednak to ten przycinajacy sie EGR .... :mysli:

No raczej - bo odczyty samego LMM są bajkowe... wiec...

Opublikowano
  • Autor

a przetłumaczy mi ktoś to na polski :>

Co to jest Imm, cięta dawka i LMM

Dzięki.

Opublikowano

LMM /IMM-przepływomierz

Opublikowano

Imm źle zostało napisane, bo powinno być Lmm, a najlepiej LMM, bo wtedy się nie pomylisz :wink4:

Opublikowano

Auto po programie- to wiem, bo sam robiłem program w compsporcie.

podjedz do nich , pokaz logi i sprawdza co i jak ...

Opublikowano
  • Autor

no chyba tak bede musiał zrobić...

Opublikowano

no chyba tak bede musiał zrobić...

innej opcji nie ma ... podane Ci zostaly pryczyny [kilka] takiego stanu rzeczy .. reszta nalezy do Ciebie ... [rola forum internetowego na tym sie konczy :wink4:]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.