Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.75 cala 2 tłumiki słaby dźwięk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chłopaki mianowicie mam cały wydech z kwasówy od samego kata 2.75 cala na 2 tłumikach niestety dźwięk mnie w ogóle nie zadowala jest strasznie plaski nijaki taki jak seria tyle ze 3 razy głośniejszy a chwiałbym uzyskać bardziej basowy dźwięk co byście polecali . wymiana kocowego ? wywalenie środkowego lecz wtedy boje się ze już łeb rozerwie w trasie .

Prosiłbym o jakieś propozycje .

 

Opublikowano
W dniu 30.04.2018 o 23:28, dawid221 napisał:

Witam

Chłopaki mianowicie mam cały wydech z kwasówy od samego kata 2.75 cala na 2 tłumikach niestety dźwięk mnie w ogóle nie zadowala jest strasznie plaski nijaki taki jak seria tyle ze 3 razy głośniejszy a chwiałbym uzyskać bardziej basowy dźwięk co byście polecali . wymiana kocowego ? wywalenie środkowego lecz wtedy boje się ze już łeb rozerwie w trasie .

Prosiłbym o jakieś propozycje .

 

po co taki duzy wydech ,2,5 " ogarnie spokojnie 400 koni ,ty masz 500 + ?  

napisz jakie masz tlumiki ?

proponuje tobie wykonac sobie wydech 2,5"  downpipe zostawic te 2,75 " do tego dwa tlumiki srodkowy zdławiony i koncowy z jedna pustą komorą ta pusta komora wydobedzie ,delikatny basik ,ale powoduje ona też ze uklad staje sie glosniejszy ,niż w przypadku gdy nie ma takiej komory ,niestety coś za coś ....

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, bartez80 napisał:

po co taki duzy wydech ,2,5 " ogarnie spokojnie 400 koni ,ty masz 500 + ?  

napisz jakie masz tlumiki ?

proponuje tobie wykonac sobie wydech 2,5"  downpipe zostawic te 2,75 " do tego dwa tlumiki srodkowy zdławiony i koncowy z jedna pustą komorą ta pusta komora wydobedzie ,delikatny basik ,ale powoduje ona też ze uklad staje sie glosniejszy ,niż w przypadku gdy nie ma takiej komory ,niestety coś za coś ....

wiec tak wydech robiony był jeszcze przez Niemca 

tłumiki nie mam pojęcia jedyne co na nich jest to ten numer ale nic w internecie na ich temat nic nie znalazłem IMG_0573.JPG

 

Edytowane przez dawid221

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.