Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie przy gazie w podłodze


Brdm

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas delikatnego przyspieszania nic sie nie dzieje. Problem pojawia sie gdy wcisne gaz do konca. Dajmy na to ze wlaczam 2 bieg mam okolo 1700obrotow gaz w deske i ciagnie jak zawsze ale gdy przekroczy 2400obrotow zaczyna szarpac tak jakby brakowalo paliwa idzie i staje idzie i staje idzie i staje... 

Rzuccie koledzy okiem na logi 

 

https://a4-klub.pl/topic/422793-brd-prosba-o-analize-logow/

 

Edytowane przez Brdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sugestie ? Dodam że jak dodaję gazu delikatnie to szarpania brak w pełnym zakresie obrotów. Kolejna sprawa, jeżeli dojdę do wymaganych obrotów np 3400 i utrzymuję je to też jest ok i szarpania nie ma... Ale jak ruszam z pełnego gazu i daję 1, 2, 3, 4, 5, 6 i gaz w deskę to szarpie za każdym razem na każdym biegu, a szarpnięcia zaczynają się od około 2400-2500obrotów i są do końca-do odciny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobne objawy u siebie w Audi :) powyżej 3,2k obr na 5 i 6 dostawał drgawek i już nie przyspieszał.

obstawiałem małą wydolność tandempompy, bo niedawno wymieniana głowica i wszystko dookoła. Problemem okazały się źle zamontowane pompki, podwinięte oringi i źle dokręcone śruby.

po zmianie problem ustąpił.

Sprawdź ciśnienie na tandempompie (10,5bar na jalowych min), kolejnym krokiem uszczelnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...