Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak obrotów


Miro891

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 

Jestem turaj nowy 

mam problem ze swoim audi a4 b 6 2.0 lpg automat 

 od początku 

Zaczęło się od problemów z ruszaniem na zimnym silniku. Audi potrafiło zgasnąć oczywiście odpali normalnie a jak się rozgrzało nie gasło. równocześnie dopóki silnik był zimny podczas chamowania do zera obroty silnika zaczynały falować. Jak silnik uzyskał max temp problem znikał. 

Dziś pojawił się nowy obiaw. 

Mianowicie  na biegu p lub n silnik nie reaguje na pedał gazu raczej reaguje ale wkręci się na 1500 tys i tyle. Jeśli zmieni się na d lub r i puszczeniu hamulca auto po chwili rusza normalnie i reaguje na pedał gazu. Słuchać również dziwne pstrykanie ale nie z silnika tylko z kabiny. Nie pojawił się żaden błąd na desce,  silnik pracuje normalnie i równie normalnie odpala 

 

mial ktoś moze taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panie...

A tak serio podłącz kabel i odczytaj błędy z silnika i ewentualnie ze Skrzyni biegów. Dzieje się tak na pb  i lpg czy tylko na jednym paliwie?

Edytowane przez MaTeo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam niestety nie posiadam kabla i nie odczytam błędów. Na samym początku tylko na lpg teraz i na lpg i  pb. Byłem ostatnio u gazownika i regulowałem gaz może to cis podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość warto się zaopatrzyć w kabelek do naszych b6 podstawowy kabelek to 30zl.

A co do problemu spróbuj odłączyć aku na kilka minut i po tym zabiegu zrób kilkanaście kilkadziesiąt kilometrów tylko na benzynie. I napisz jak się po tym auto zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto działa jak nowe nic nie zrobiłem i działa. Dzięki za radę i kupię kabel a możecie porzucić jakiś lepszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy Ci nie potrzebny. Kup vag kkl i do b6 wystarczy zrobisz tym wszystko co potrzebne. Do tego vcdsa lite. Zresztą poczytaj na forum jest temat o kablach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...