Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wentylator dmuchawy nie zawsze działa...


ROBERT1970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam problem z nadmuchem w swoim aucie, otóż po uruchomieniu samochodu nie zawsze startuje wentylator, np ostatnio jak było bardzo gorąco ujechałem 40 km i dopiero dmuchawa zaczęła działać normalnie, w trakcie jazdy zauważyłem, że po jakimś czasie zaczęła lekko dmuchać więc włączyłem klime i to ją wygasiło tak jakby.. klime wyłączyłem zaczęła powoli dmuchać i tak w kółko aż ruszył wentylator pełnym pędem po ok 40 km, podłączyłem vasa i mam takie błedy: 1273-dmuchawa świeżego powietrza -przerwa z masą- sporadycznie,   1844 sterownik dmuchawy uszkodzenie -sporadycznie,  1271- silnik nastawczy klapy temperatury przekroczona górna wartość graniczna v68 .

Porosze jakieś sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem używany ... to samo , chyba ,że kupiłem taki sam uszkodzony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kupiłeś "jeża" czy całą dmuchawę ? bo wygląda to na problem z silnikiem dmuchawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy ,po której stronie jest to zamontowane, od strony pasażera czy kierowcy   ..   gdzie to znajdę  :   1271 Nastawnik klapy nawiewu regulacji temperatury - V68, Motor klapy regulatora temperatury - V68    ?????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam , jeśli ktoś ma takie błędy ... to są bzdury , zacinający się wentylator generuje takie głupoty, wymieniłem go , problem zniknął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje starego kotleta. Mam podobny problem, kończą się szczotki. Wyczysciłem komutator, trochę rozciągnąłem sprężynki i na razie chodzi. Ale moje pytanie brzmi czy dostanę gdzieś takie szczotki ? Czy trzeba wymienić całość? Bo szkoda mi wymieniać cały silnik z powodu zużytych szczotek. Audi ma to w ofercie ? Głupio zrobiłem że nie pomierzyłem szczotek jak miałem wszystko na stole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...