Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(B6 2.0 alt ) dłużej kreci po postoju


Piotr7713

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ? może miał ktoś podobny przypadek w 2.0 alt z lpg

Zimny silnik po nocy odpala dobrze,goracy też. Ale jak po jezdzie zostawie go np.na 3 godziny to troche długo kreci zanim odpali i troszke jak zlapie ma ciezko wejsc na obroty do tych 900obr. Dzis np.zostawilem auto na 5godzin i tez dluzej przykrecil i jak zlapal to dopiero po chwili ssanie sie załaczyło..bylo to juz w godzinach wieczornych o 21.00 

Może ktos miał taki przypadek? Z gory dzieki za podpowiedzi

Edytowane przez Piotr7713
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno miałem podobny przypadek. Na zimnym silniku odpalał idealnie. Na rozgrzanym silniku było gorzej - np. pojechałem do sklepu, nie było mnie około 30 minut i już musiałem pokręcić z 10 sekund zanim odpalił. To jeszcze było do zniesienia. Po jakimś czasie jadąc do pracy auto zgasło przed skrzyżowaniem. I już nie mogłem odpalić. Dopiero po pół godziny łaskawie ruszył. Przyczyną był czujnik położenia wału. Za nowy + wymianę dałem niecałe 300 zł. Aha i dodam, że czasami przy problemach z odpaleniem zapalała się kontrolka EPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi tak z 3,4 sek.kreci. 

Ale dzis rano tez mi o dziwo przykrecił ale co jeszcze dziwniejsze to ze jak odpalil to dopiero po chwili ssanie sie właczyło.. nic podepne pod kompa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...