Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap 2.0 na 1.8T Anglik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pytanie tak jak w temacie swap 2.0 na 1.8t anglika czy wszystko będzie p&p czy ciężko coś może być nie tak dodam że mój alt jest na ośce ten anglik ma Q i planował bym je przerzucić do mojej budy, są jakieś większe problemy przy takiej operacji? 

Jeszcze chciałbym zapytać jak z nalotem rzekomo silnik ma 105tys ciężko w to uwierzyć no ale nie o to mi chodzi czy jak wrzucę silnik z przebiegiem w milach pod licznik w km będę musiał coś ustawiać itd czy samo wskoczy w KM? 

Pozdrawiam

Opublikowano

Jeśli masz drugie auto jak dobrze zrozumiałem to z pierwszego wyrzucasz wszystko co niepotrzebne i zakładasz osprzęt do 1.8t i naped quattro tj. Oslony zbiornik itp. wiele jest o tym napisane w innych postach, co do przebiegu nie nie wyskoczy Ci w milach pozostanie ten co masz teraz na zegarkach w km 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, matisstz napisał:

Jeśli masz drugie auto jak dobrze zrozumiałem to z pierwszego wyrzucasz wszystko co niepotrzebne i zakładasz osprzęt do 1.8t i naped quattro tj. Oslony zbiornik itp. wiele jest o tym napisane w innych postach, co do przebiegu nie nie wyskoczy Ci w milach pozostanie ten co masz teraz na zegarkach w km 

Tak posiadam 2.0 i nie uśmiecha mi się robić remontu po którym będzie dalej brało oliwę, czyli niezgodne z prawem by było jak bym ten licznik elektryczny ustawił na przebieg tego 1.8t z anglika? 

Opublikowano

Z tego co pamiętam w polskim prawie silnik to część wymienna. Z tym nie ma problemu co do przebiegu auta i korekty liczników trochę się zmieniło w prawie i nie jestem w temacie... może kto inny Ci podpowie 

 

 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, matisstz napisał:

Z tego co pamiętam w polskim prawie silnik to część wymienna. Z tym nie ma problemu co do przebiegu auta i korekty liczników trochę się zmieniło w prawie i nie jestem w temacie... może kto inny Ci podpowie 

 

 

Okej w każdym bądź razie dziękuję za odpowiedź :) Co do silnika celowac bardziej w BFB, AVJ czy AMB będzie też spoko? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.