Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap 2.0 na 1.8T Anglik


Miskovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie tak jak w temacie swap 2.0 na 1.8t anglika czy wszystko będzie p&p czy ciężko coś może być nie tak dodam że mój alt jest na ośce ten anglik ma Q i planował bym je przerzucić do mojej budy, są jakieś większe problemy przy takiej operacji? 

Jeszcze chciałbym zapytać jak z nalotem rzekomo silnik ma 105tys ciężko w to uwierzyć no ale nie o to mi chodzi czy jak wrzucę silnik z przebiegiem w milach pod licznik w km będę musiał coś ustawiać itd czy samo wskoczy w KM? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz drugie auto jak dobrze zrozumiałem to z pierwszego wyrzucasz wszystko co niepotrzebne i zakładasz osprzęt do 1.8t i naped quattro tj. Oslony zbiornik itp. wiele jest o tym napisane w innych postach, co do przebiegu nie nie wyskoczy Ci w milach pozostanie ten co masz teraz na zegarkach w km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matisstz napisał:

Jeśli masz drugie auto jak dobrze zrozumiałem to z pierwszego wyrzucasz wszystko co niepotrzebne i zakładasz osprzęt do 1.8t i naped quattro tj. Oslony zbiornik itp. wiele jest o tym napisane w innych postach, co do przebiegu nie nie wyskoczy Ci w milach pozostanie ten co masz teraz na zegarkach w km 

Tak posiadam 2.0 i nie uśmiecha mi się robić remontu po którym będzie dalej brało oliwę, czyli niezgodne z prawem by było jak bym ten licznik elektryczny ustawił na przebieg tego 1.8t z anglika? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w polskim prawie silnik to część wymienna. Z tym nie ma problemu co do przebiegu auta i korekty liczników trochę się zmieniło w prawie i nie jestem w temacie... może kto inny Ci podpowie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matisstz napisał:

Z tego co pamiętam w polskim prawie silnik to część wymienna. Z tym nie ma problemu co do przebiegu auta i korekty liczników trochę się zmieniło w prawie i nie jestem w temacie... może kto inny Ci podpowie 

 

 

Okej w każdym bądź razie dziękuję za odpowiedź :) Co do silnika celowac bardziej w BFB, AVJ czy AMB będzie też spoko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...