Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak się nie sprzeda to jest pare detali, które na piewrszy rzut oka można zrobić nie za jakieś ogromne pieniądze :D Pomysłów szybko Ci tu by nie brakło ;)

Opublikowano
W dniu 14.09.2018 o 22:13, mcsym napisał:

Jak zostanie to na przyszły rok na pewno 18 z wyższą oponą.

Dlaczego ? Nie idź tą drogą ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.09.2018 o 00:19, enczu napisał:

Jak się nie sprzeda to jest pare detali, które na piewrszy rzut oka można zrobić nie za jakieś ogromne pieniądze :D Pomysłów szybko Ci tu by nie brakło ;)

np jakich :)

granatowy, to jedyna droga, żeby auto mogło zostać u mnie i być użytkowane przez żonkę :)

Opublikowano

- licznik z full fisem itd, może coś więcej zagrzebać ;)
- gałka 
- spasować radio zeby nie było szpar
- kupić duże lustro i walczyć z kolorem żeby była symetria
- bixenon/biled
- powalczyć coś z kołem, oponami jak mówiłeś 

 

Więcej nie pamiętam po tylu dniach :D

Opublikowano
  • Autor

enczu, szczerze, to nie chce mi się bawić z takimi pierdołami :) radio owszem, drażni, ale to chyba wina tego, że jest z innego modelu, nie wiem, A6C5 miało podobne? bo sama ramka widzę, że wymiarami nie pasuje... z kołem wielkiej walki nie będzie, bo trzeba znaleźć AVUS-a III w o 18, polakierować,  do tego nowe oponki i tyle :)

Opublikowano
2 godziny temu, mcsym napisał:

enczu, szczerze, to nie chce mi się bawić z takimi pierdołami :) radio owszem, drażni, ale to chyba wina tego, że jest z innego modelu, nie wiem, A6C5 miało podobne? bo sama ramka widzę, że wymiarami nie pasuje... z kołem wielkiej walki nie będzie, bo trzeba znaleźć AVUS-a III w o 18, polakierować,  do tego nowe oponki i tyle :)

Skoro mówisz, że już Ci się nie chce to faktycznie nie ma sensu i sprzedawaj ;) Myślę, że po zmianie licznika byłbyś mega zadowolony, nie wspominając o światłach. No a wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Ja przesiadając się z mojej czarnej do daily w biedzie, to czułem się jak w maluchu patrząc na taki biedny licznik :grin:?:polew:

Opublikowano
  • Autor

enczu, ja już stary jestem, moje roczniki to już dawno się do Mercedesów przesiadły :) jeździłem golfami, passatami to się gałki zmieniało, tutaj to bym wolał hamulce z tylu poprawić czy mocy wiecej zrobić. 

Opublikowano
23 godziny temu, mcsym napisał:

to jedyna droga, żeby auto mogło zostać u mnie i być użytkowane przez żonkę :)

?

Rozumiem, że nie daje się przekonać do jazdy na 19" ?

Coraz więcej samochodów wyjeżdża na takich kołach z salonu ?

(no może trochę szersze opony 235/35)

Opublikowano
  • Autor

Jak założę 235 to auto musiałoby iść w górę,  co wg mnie wygląda komicznie przy 19 calach. Teraz jest minimalny naciąg i nadkole czy tam błotnik dobrze się zgrywa i nic ne trze. Jak dam 18 z 225 lub 215 to juz to zupełnie inaczej wygląda nawet jak będą dziury między oponą a błotnikiem. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Audi sprzedane :( dzisiaj odjechało do nowego właściciela. 

EEMO0BY.jpg

Opublikowano

Ktoś z forum kupił ?

Opublikowano
  • Autor

Raczej nie. Pojechało do Piaseczna. 

Opublikowano

Blisko Warszawy ?

Oby kolejny właściciel dbał o samochód tak jak dbali poprzedni ?

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że będzie się miał dobrze :(

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.