Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Czy ta lampka oświetlenia wewnętrznego jest kompletna ?


A.M.D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam takie pytanie jak w tytule powodem wymontowania lampki było to ze nie świeciły się dwie boczne lampki w oświetleniu wewnętrznym dodam że srodkowa działa bez problemu.

Po wymontowaniu lampki okazało się ze brakuje żarówek T4W po obu stronach ale opróc żarówek to chyba coś jeszcze brakuje w tej lampce brakuje zasilania blaszki która doprowadzi prąd do tych żarówek.

fotka tej lampki jest w tym linku

http://www.wrzuta.pl/obraz/8PrWXDaUpB/lampka

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz guziki od przodu do wlanczania tych bocznych lampek? bo jezeli nie to wszystko jest oki i bedzie tylko palil sierobdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeden przełącznik który jest przesuwany na środku jest wyłączona w prawo lampka pali się cały czas w lewo jest automat czyli zapala sie przy otwieraniu dziw, kluczyk w stacyjce, centralny zamek itp.

oto link do fotki przedniej strony lampki

http://www.wrzuta.pl/obraz/wrtQR5NXHI/lampka_przod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lampke masz kompletna, sa wersje co wygladaja tak samo ale maja dwa dodatkowe wlaczniki i wtedy masz dodatkowe zarowki w miejscach co opisales zmienialem u siebie ta lampke bo mialem tak jak ty a zalozylem z tymi dodatkowymi dwoma (wersja bez szybra)

prosze bardzo (to jest od paska no ale co tam....)

http://moto.allegro.pl/item552848783_lampka_kabinowa_vw_passat_b5_inne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanko, a mianowicie niedawno stałem się posiadaczem audi a4 z 95r. 1.6 benzyna jeśli ma to jakieś znaczenie. Mam taki problem, iż od momentu zakupu sądzę, iż oświetlenie wnętrza nie dsziała poprawnie. Lampka świeci tylko i wyłącznie po przesunięciu włacznika w lewo. na środku oraz z prawej wogóle nie działa. Chodzi mi właściwie o automatyczne włączanie podczas otwierania drzwi itd.

Od czego mam zacząć sprawdzać?? CO mogłoby być powodem tej usterki?

Patrzyłem czy nie ma czasem jakichś wyłączników przy drzwiach które by za to odpowiadały ale niestety nie znalazłem.

Proszę o pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz podobny problem co ja podejrzewam ze masz uszkodzone krancowe wylaczniki w zamkach w a4 w przednich drzwiach sa wlaczniki otwarca drzwi w zamkach a z tylu jest tradycyjnie czyli tak jak w b3 a moze masz uszkodzony wlacznik w lampce posprawdzaj wszystko dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij lamke, beda tam 3 kable sierotkowy to + dwa po bokach to - zobacz czy wszystko jest oki, bedziesz mogl wtedy wykluczyc lampke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny model Audi A4 do Twojego kolego emilien i u mnie wewnętrzne oświetlenie działa tak jak tobie tzn gdy przełącznik znajduje się po prawej stronie lampka zaświeca się po otwarciu drzwi lub po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Kiedy zaś chce włączyśświatło muszę przełącznik ten przesunąc w lewą stronę. U mnie tak to działa i wydaje się mi że tak powinno być. Jesli się mylę to fachowców proszę o sprostowanie. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny model Audi A4 do Twojego kolego emilien i u mnie wewnętrzne oświetlenie działa tak jak tobie tzn gdy przełącznik znajduje się po prawej stronie lampka zaświeca się po otwarciu drzwi lub po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Kiedy zaś chce włączyśświatło muszę przełącznik ten przesunąc w lewą stronę. U mnie tak to działa i wydaje się mi że tak powinno być. Jesli się mylę to fachowców proszę o sprostowanie. Pozdrawiam :hi:

no i tak powinna dzialac ta lampka, natomiast u emilien niedziala jak da przelacznik w prawo nie zapala sie jak otworzy drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak napisał kolega dropsone i wszystko ok.

Poprzedni właściciel chyba grzebał przy lampce, prawdopodobnie klejony był ten uchwyt do przełącznika i na dodatek źle poskładał. Rozebrałem, poskładałem tak jak należy i wszystko ok.

Dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i przyłączę się do tematu, ponieważ mam podobny problem. Niedawno wymieniłem sobie żarówki od podświetlenia kabiny ale tylko te z tyłu na słupkach i dzieje się teraz tak, że otwarciu drzwi raz świecą a raz nie. Tzn kiedy otwieram drzwi, to rzadko zdarza im się zaświecic. Czym to może byc spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...