Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Problem z podłączeniem angel eyes'ów DEPO do A4 1997r.


djbinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przeszukałem całe forum, 3 razy od deski do deski przeczytałem temat jak samemu założyć lampy, i nurtuje mnie kilka rzeczy:

1. W jaki sposób podłączyć kierunki? Tzn do starej kostki wchodzą 3 kabelki a do nowej 2, co zrobić z tym fantem?

2. Dlaczego w niektórych opisach jest napisane, że potrzeba 2 kostek (lampy) i 2 kostek (kierunki) a czasami pomija się te drugie? Ktoś jeździ na bez kierunków z przodu, czy stare kostki jakoś modyfikuje aby pasowały na miejsce nowych?

3. Ile w końcu kupić pinów? Mam na myśli podłączenie samych lamp, bez silniczków. Po 6? (4 na lampy i 2 na kierunki?)

4. Jeśli kupię kostkę od głośników, to będę miał 8 kabelków z 8-ma czy 16-ma pinami? Bo kupując kabel za 7zł mam w nim 2 piny.

Oto fotki tego co mam:

Kostki, jedna do lamp a druga do kierunków

68075417bb88b24emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Od kierunków są dwa kabelki więc nie wiem skąd Ci się wziął ten 3. Może pomyliłeś z regulacją świateł (tam są 3)

2. Poprostu łączy się kierunki bez użycia kostek np. lutuje się lub używa takich zaprasowywanych końcówek żeńsko-męskich. Dlatego ta kostka jest niepotrzebna.

3. Wychodzi po 7 na lampę z silniczkami (bez silniczków jest 4). Kierunki podłączane są osobno bez użycia pinów w tej głównej kostce.

4. Kostka od radia samochodowego ma 8 kabelków czyli 8 pinów. Kup dwie sztuki i Ci wystarczy na wszystko bo będziesz miał 16 pinów a Ty potrzebujesz 14.

A kierunki będziesz montował na kostce czy bez ? Bo jak na kostce to do tego wszystkiego dolicz sobie jeszcze po dwa piny na każdą kostkę od kierunków czyli razem 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, ogarnąłem to wszystko :) Jutro 2 kostki od kierunków jadę oddać do serwisu, okazały się niepotrzebne. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...