Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ułamana rączka rozkładania oparcia


jan3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Ułamała mi się rączka od rozłożenia tylnej kanapy, czy jest inny sposób na jej rozłożenie? Bo naprawić się chyba tego nie da, jak uważacie? 

DSC_0436.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kombinować z jakimiś szczypcami i je otworzyć. Później rozebrać i nowa rączka (chyba występuje jako osobny element)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2018 o 10:35, jan3k napisał:

Ułamała mi się rączka od rozłożenia tylnej kanapy, czy jest inny sposób na jej rozłożenie? Bo naprawić się chyba tego nie da, jak uważacie? 

Było już o tym na forum. Naprawić się da (pospawać), ale taniej chyba wyjdzie kupić na szrocie tę ułamaną część.

Wywierć 1 podłużny lub 2 małe okrągłe otwory. Wsadź w to śrubokręt płaski (1 otwór) lub płaskoszczypce (2otwory) i przekręć. Bez problemu otworzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Skoro jest już ten temat to i ja się dołączę gdyż mam podobny problem.Koledze ułamała się tylko część rączki do otwierania kanapy.Coś tam zostało więc można jeszcze pokombinować.U mnie sprawa wygląda tak że......tej rączki nie ma wcale a kanapa jest zatrzaśnięta.Co więc zrobić w tej sytuacji??????Bez położenia oparcia (chodzi o tą podwójną kanapę) nie zdemontuję tego mechanizmu bo nie dostanę się do jednej śrubki.I co mam więc zrobić w takiej sytuacji?????.Niżej zapodaję fotkę jak to wygląda.

20180829_154608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...