Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż gaśnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, 

montował już ktoś z was gaśnicę? Fabrycznie montowane są pod siedzeniem L lub P (w zależności czy RHT, czy LHT).  Można zajrzeć w etkę, ale robiłem to w kilku VAG-ach i albo kupowałem za dużo srubek bo etka kłamała:) albo wymagana była zmiana osłony siedzenia itd.  Jeżeli ktos już przetarł szlak to będę wdzięczny za info.

 

image.png

 

Edytowane przez heretyk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Swoja droga to ciekawe bo mam ja domyślnie pod prawym siedzeniem ( wyglada OCHYDNIE ) - nie instalowano jej we wszystkich A4 tak ? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.08.2018 o 12:49, Pietka napisał:

Swoja droga to ciekawe bo mam ja domyślnie pod prawym siedzeniem ( wyglada OCHYDNIE ) - nie instalowano jej we wszystkich A4 tak ? 

 

Nie wszystkie samochody są wyposażane fabrycznie w gaśnice. W DACH swego czasu była to opcja,  w PL najcześciej dealerzy dokładaja gaśnice we włąsnym zakresie.  @Pietka Mam prośbę mógłyś dołaczyć foty jak to wygląda?

 

pozdrawiam

Opublikowano

Cykne ci dzisiaj :) i wrzuce na forum wieczorem :)

Wedlug mnie lepiej wrzucic do bagaznika - bo nie wyglada to jakos szczegolnie podniecajaco... :)

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.08.2018 o 08:27, Pietka napisał:

Cykne ci dzisiaj :) i wrzuce na forum wieczorem :)

Wedlug mnie lepiej wrzucic do bagaznika - bo nie wyglada to jakos szczegolnie podniecajaco... :)

 

Jak tam to cykanie? chciałbym zobaczyć jak to wygląda, bo uchwyt kosztuje chyba z 6 stówek, ale wkurza mnie wozenie gasnicy w bagazniku. Swoja droga jaka byla fabryczna gasnica, Gloria ?

 

 

Opublikowano

Przepraszam cie - umknelo mi :) 

Fotki w zalaczeniu !

IMG_20180818_134132.jpg

IMG_20180818_134136.jpg

IMG_20180818_134129.jpg

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam. Jakie koszty takiej gaśnicy z elementami mocującymi? 

Czy w b9 można zamontować schowki pod fotele z przodu?

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 25.02.2021 o 05:59, PMRudy napisał:

Witam. Jakie koszty takiej gaśnicy z elementami mocującymi? 

Czy w b9 można zamontować schowki pod fotele z przodu?

WIem,żę późno ale schowki pasują od a4 b8

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 18.02.2022 o 21:29, Czarek99 napisał(a):

WIem,żę późno ale schowki pasują od a4 b8

Wiem, że stary temat, ale czy jest rozróżnienie na fotele elektryczne/manualnie ustawiane w schowkach do b8? Zastanawiam się nad montażem i chciałbym wiedzieć które wybrać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.