Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CAGA dziwne cykanie po dodaniu gazu


Piomi1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam silnik CAGA 143ps ogólnie pracuję bez najmniejszych zastrzeżeń ,po dodaniu gazu słychać jakieś " cykanie" .Zamieszczam zdjęcie poglądowe miejsca z którego dochodzi ten odgłos. Może ktoś wie co to za elementy na załączonym zdjęciu i czy to może powodować taki odgłos.  Przebieg pojazdu od nowości 273000km .

e73e6adb49ccbef8248d379277ac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa wysokiego ciśnienia do wymiany . Szukaj poliftowej po 2012 roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dwa dni temu z 2017 roku. Z auta testowego przebieg 3 km za 700 zł . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego ojca q5 oznaczenie silnika cahb podobno ta co kupiłem pasuje . Kolega z forum wsadził taka do swojej q5 z identycznym silnikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Piomi1988 napisał:

Witam silnik CAGA 143ps ogólnie pracuję bez najmniejszych zastrzeżeń ,po dodaniu gazu słychać jakieś " cykanie" .Zamieszczam zdjęcie poglądowe miejsca z którego dochodzi ten odgłos. Może ktoś wie co to za elementy na załączonym zdjęciu i czy to może powodować taki odgłos.  Przebieg pojazdu od nowości 273000km .

e73e6adb49ccbef8248d379277ac.jpg

Normalna praca pompy, ona ma cykać. dla pewności dodaj filmik jak pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura! Nic nie wymieniaj, chyba że są opiłki w układzie. Te cykanie to normalna praca zaworu na pompie paliwa. Było już milion tematów. W jednym nawet ktoś wstawiał instrukcje serwisową z audi, w której wyjaśnione było, że jest to uwarunkowane systemowo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego ojca tez nie cyka , ale z uwagi na wycieranie się pompy i opiłki kupiłem poprawiona i dla świetego spokoju zmienię ojcu . Lepiej sama pompę niż później cały układ paliwowy i narażać się na ogromne koszty . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...