Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ABS i ESP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po wymianie maglownicy, zaczęły się jaja.

Zapalasz jest ok, zaczynasz jechać sama maszyna hamuje i wszystko pulsuje.

Zatrzymujesz sie jest ok, skręcasz kierownicą w prawo do oporu zapala sie ABS i ESP i można jechać-bez systemów.

Kod błędu mówi uszkodzony czujnik skrętu kierownicy- ale nie było nic tam ruszane

Czyżby to była wina nie ustawionej zbieżności???

Opublikowano

po wymianie przekladni zawsze trzeba ustawic geometrie :twisted:

Opublikowano

A zrobił ktoś adaptację czujnika skrętu?

Może to wystarczy?

Opublikowano
A zrobił ktoś adaptację czujnika skrętu?

Może to wystarczy?

ten czujnik skrętu to jest taśma w kierownicy ale kolega pisze że nic nie robili, ja po przekładce swojej , paliły mi sie konrolki bo taśme miąłem rozwijaną i zwijaną i musiałem adaptować tan temat ale Vasem bo Vag niedał rady

Opublikowano
  • Autor

Nic nie rozbierane w kolumnie kierowniczej.

Adaptacja-dziw nad dziwy by to był, ale sprawdzę.

Co do geometrii to wiem że trzeba ustawić jak się jeździ a ja narazie chcę usunąć usterki.

[ Dodano: 14-03-2007, 19:46 ]

PS.

Czujnik skrętu to nie taśma tlko ślimak skokowy z oczkiem i strzałką że kierownica ma dość i zaraz urwiesz taśmę.

Jest to dwuwarstwowe urządzonko.

Opublikowano
Czujnik skrętu to nie taśma tlko ślimak skokowy z oczkiem i strzałką że kierownica ma dość i zaraz urwiesz taśmę.

Jest to dwuwarstwowe urządzonko.

noto głupi jestem kolego bo sam sciagałem kierownice i zwijałem tasme bo esp i vas, jak kierownica była prosto widział skrecona o 90 stopni :question:

Opublikowano
  • Autor

Nie twierdzę żes głupi tylko są to dwa inne urządenia ale współpracują ze sobą, przy rozbieraniu trzeba tak taśmę uwinąć co by wykonać dwa pełne obroty do strzałki na czujniku skrętu a u mnie nikt tego nie rozbierał.

Taśma przecież odpowiada za poduchę a nie za esp i abs prawda?

Opublikowano
Nie twierdzę żes głupi tylko są to dwa inne urządenia ale współpracują ze sobą, przy rozbieraniu trzeba tak taśmę uwinąć co by wykonać dwa pełne obroty do strzałki na czujniku skrętu a u mnie nikt tego nie rozbierał.

Taśma przecież odpowiada za poduchę a nie za esp i abs prawda?

pisze poprostu jak było u mnie ale ty nierozbierałeś kierownicy proponuje pojechac i podłączyć sie pod vasa każdy aso audi powinno miec i bedziesz wiedział acha a odpinałeś kostke z Absu :question:

[ Dodano: 14-03-2007, 21:58 ]

Taśma przecież odpowiada za poduchę a nie za esp i abs prawda?

u mnie taśma pokazywała ustawienie kierownicy w stosunku do kierunku jazdy dlatego ci pisałem ze ja zwijaliśmy bo pokazywała bzdury na kierownicy ustawionej na wprost , robiłem to tylko raz , ale tak było a przyczyną adaptacji wogóle bylo wyjęcie kostki z pompy ABSu przy włączonym aku .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.