Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kierownica - kable


pablos327

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu poszukuję kierownicy do mojej Audi, obecnie posiadam plastikową czteroramienną i chciałbym założyć skórzaną, znalazłem na allegro cuś takiego http://allegro.pl/item557355122_audi_kierownica_4_ramienna_skorzana_2002r.html. Tu mam dwa pytania pierwsze to czy owe kółko będzie pasowało do mojej A4 (2002r) - w aukcji jest napisane, że kierownica do A3, A4, A6.... Czy faktycznie???

Drugie pytanie dotyczy kabli, które są na zdjęciu....do czego one są.

Prosiłbym o odp. pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica bedzie pasowac, a kable są od poduszki z multifunkcją :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja niestety nie mam poduchy multifunkcyjnej, czy to jest jakiś problem ??? Ewentualnie co zrobić z tymi kablami podczas montażu...??

ps.

Czy warto kupić tą kierowniczkę z aukcji, którą podałem wcześniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na dosć zmęczoną. Troche dużo, więc może sie potarguj, jeśli bardzo Ci zależy :evil: Kable mozesz wyciągnąć, bo nie będą Ci do niczego potrzebne. Chyba że dołożysz sobie kiere multifunkcyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede zakladal nowego tematu wiec napisze tu. Podobnie jak kolega Pablos posiadam zwykla 4 ramienna. Chce wymienic na taka sama tylko skorzana, znalazlem na allegro cos takiego http://moto.allegro.pl/item553901805_kierownica_ladna_audi_a4_a6_podgrzewana_skora.html Czy bedzie ona pasowac? i czy bedzie problem z podlaczeniem kabli aby podgrzewanie dzialalo ? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam ze bedziesz musial zmienic tasme na taka z obslugą podgrzewania, moze tez modul kontrolny :mysli: . Nigdy tego nie rezałem, ani nie widziałem u nikogo. Cena jest aktrakcyjna wiec bierz i rezaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie cena atrakcyjna ale jak jeszcze dojda moduly, tasmy itp. no to nie wiem czy sie zabierac za to. Myslalem ze tylko podpiac sie pod np ogrzewanie tylnej szyby i tyle, a jeszcze lepiej pojechac do warszatu jakiegos i niech montuja, tylko ciekawe ile by za to wzieli. Orientuje sie ktos moze? i czy potrzebna jest inna tasma i modul ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...