Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzony zawias drzwi


mates08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wiem że podobne tematy istniały ale żaden nie oddawał tego w rzeczywistości co mój . Otóż mam problem z dolnym zawiasem drzwi przednich prawych. Drzwi delikatnie się opuściły zawias ma straszny luz. Czy da się to naprawić? Czy szukać nowego zawiasu? Chciałem to rozebrać i sprawdzić, ale nie mam drugiego zawiasu, a jak coś się posypie to będzie lipa bo auto muszę mieć codziennie w ruchu. Czy ktoś miał podobny objaw? Załączam filmik przedstawiający wyżej opisaną sytuację . Prosze o porady

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiasu nie maprawisz . Tylko wymiana . Szukaj używki w dobrym stanie. Bez problemu dostaniesz w kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jacek70 napisał:

Zawiasu nie maprawisz . Tylko wymiana . Szukaj używki w dobrym stanie. Bez problemu dostaniesz w kolorze.

Właśnie mam kolor lz9w a to jest tak nie typowy kolor że masakra. Mało tego jest. Ale trzeba będzie szukać jak tak. Z odkręceniem tego dolnego zawiasu chyba nie powinno być problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odkręceniem zawiasu problemu niema ,ale trzeba uważać  aby śruba ta( od środka ) nie spadła z klucza bo wtedy lipa . ( no może magnes )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek70 napisał:

Z odkręceniem zawiasu problemu niema ,ale trzeba uważać  aby śruba ta( od środka ) nie spadła z klucza bo wtedy lipa . ( no może magnes )

Ta która jest do drzwi przykrecana czy do słupka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do słupka . Oprócz tych  śróbki co widać jak otworzysz drzwi jest jeszcze jedna od środka w słupku i tą właśnie miałem na myśli .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dasz radę ,ale dobrze jakbyś miał kogoś do pomocy aby przytrzymał  drzwi jak odkręcisz zawias. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek70 napisał:

Spokojnie dasz radę ,ale dobrze jakbyś miał kogoś do pomocy aby przytrzymał  drzwi jak odkręcisz zawias. 

Coś się wymyśli a najwyżej trzeba będzie pieniek podłożyć 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić zawias od przedlifta. Czy będzie pasował do polifta? Czy lepiej szukać poliftowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...