Skocz do zawartości
IGNOROWANY

obieg wewnętrzny


orzelspc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przygotowuję A4 b5 1996r TDI 1.9 na zimę. Wymieniłem silniczek klapy szyba nogi, wstawiłem wentylator nawiewu( stary miał pęknięty wirnik i strasznie hałasował na wysokich obrotach :) ). Za jednym zamachem wstawiłem centralny z pilota i podgrzewane lusterka :) .  Do rzeczy wyświetlacz klimatronik jest na wyczerpaniu (po prostu nic nie widać). Zamówiłem drugi wyglądają identycznie oprócz bebechów(foty w załączniku). W oryginalnym panelu przycisk obiegu wewnętrznego działa, ale w panelu drugim od nowszego rocznika wyciągniętego z auta z automatyczną (tyle wiem o samochodzie) skrzynią biegów przycisk nie działa.  Na fotkach 1 pokazane są dwa panele. 2 fota pokazuje połączenie starego panelu przedniego(z żarówkami) z klimatronik. 3 fota pokazuje połączenie nowego panelu, pasek czerwony jest po przeciwnej stronie. Czwarta pokazuje zbliżenie opisów na nowym panelu. 5 fota - Klapa obiegu zasilana jest z pierwszej kostki od lewej strony wyciągając panel. Teraz pomocy !!! Jak naprawić ten problem. Czy można to naprawić w menu serwisowe? Czy szukać 5 fota przewodów od klapy zwierając który z którym i czy napięcie będzie właściwe (7volt na silniczku klap to i ten raczej też). Po wyłączeniu zapłony klapa obiegu wewnętrznego sama opada (to jest spoko). Jak bezpiecznie znaleźć te przewody w klimimatroniku. Dodam, że w nowym panelu załączając przycisk klimatyzacji silniczek pracuje czy silnik jest uruchomiony czy nie. Przy włączaniu przycisku obiegu wewnętrznego załącza się klimatyzacji(która nie działa :)  ), a klapa się nie podnosi tzn. brak obiegu wewnętrznego. Przypuszczam, że to jest istotne. Pomocy i dziękuję.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...