Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] A4 Quattro. Skrzynia DGW. Szukać takiej samej czy można inna?


Łaszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ogólnie tak jak w temacie. Moja się już powoli sypie, a wiedz powoli będę szukał nowej. Czy musze szukać takiej samej jak mam(DGW), czy pasuje jakaś inna, lecz o innym oznaczeniu ale o takim samym przełożeniu bądź podobnym. Jest tu paru fachowców, wiedz mam nadzieje że wypowiedzą się w moim wątku. Pozdrawiam i czekam na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ogólnie tak jak w temacie. Moja się już powoli sypie' date=' a wiedz powoli będę szukał nowej. Czy musze szukać takiej samej jak mam(DGW), czy pasuje jakaś inna, lecz o innym oznaczeniu ale o takim samym przełożeniu bądź podobnym. Jest tu paru fachowców, wiedz mam nadzieje że wypowiedzą się w moim wątku. Pozdrawiam i czekam na sugestie.

[/quote']

Możesz szukać jeszcze skrzyni EEP była montowana do 2000 roku. Porównaj koszty zakupu innej skrzyni oraz naprawy swojej. W przypadku Q dostępność skrzyni biegów w dobrym stanie jest mała, tym bardziej do diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku naprawa bedzie droga. Dokładniej koło tależowe i wałek atakujacy już się powoli miela na wiór. dlatego między innymi nie działa mi prędkościomierz(inny watek). Przy dodawaniu gazu słychac(szczególnie 3,4,5bieg) jak by wył most w sratym polonezie. Po puszczeniu 90% wycia niknie.[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 17:46_________________________________________________Ponoć(kolega sprawdzał) według ETKI mogę jeszcze założyć sk.b o oznaczeniu DJJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku naprawa bedzie droga. Dokładniej koło tależowe i wałek atakujacy już się powoli miela na wiór. dlatego między innymi nie działa mi prędkościomierz(inny watek). Przy dodawaniu gazu słychac(szczególnie 3,4,5bieg) jak by wył most w sratym polonezie. Po puszczeniu 90% wycia niknie.[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 17:46_________________________________________________Ponoć(kolega sprawdzał) według ETKI mogę jeszcze założyć sk.b o oznaczeniu DJJ

Jakie masz oznaczenie tylnego mostu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce skłamać ale 5S ??

Prawdopodobnie masz dyfer DAJ, musisz szukać skrzyni o oznaczeniach DGW, EEP, DJJ oraz DWR. Sprawdź przed zakupem skrzyni w jaki stanie masz tylni dyfer. Może okazać się, ze też potrzebuje wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...