Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kluczyki


wezel

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość kluczyków zależy od wersji, ale każdy jest uniwersalny i można nim robić wszytko. Jednym tylko nie otworzysz schowka - z kluczem francuskim, czyli klucz serwisowy, żeby mechanicy nie waniali Ci po schowkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.Czy to normalne ze do mojej a4 sa 3 kluczyki?jeden do drzwi,jeden do stacyjki i jeszcze jeden do bagaznika?przeciez to bez sensu.

nie to nie jest normalne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden orginalny i pasuje on do wszystkiego,więc się nie martw że masz trzy.Poprostu ktoś zadbał o zapasowe kluczyki,bo może miał obsesje na gubienie kluczyków :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ktoś zadbał o zapasowe kluczyki,bo może miał obsesje na gubienie kluczyków :tongue4

przeciez pisze,że ma 3 różne wiec nie rozumiem twojego stwierdzenia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.Czy to normalne ze do mojej a4 sa 3 kluczyki?jeden do drzwi,jeden do stacyjki i jeszcze jeden do bagaznika?przeciez to bez sensu.

wydaje mi się, że koledze chodzi o to że ma 3 różne kluczyki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden do drzwi,jeden do stacyjki i jeszcze jeden do bagaznika

moje podejrzenie pada na kilkakrotna probe wlamania i/lub kradziezy-to by tlumaczylo roznosc kluczykow,do stacyjki inny niz do drzwi i bagaznika-ktos wymienil stacyjke i juz jest inny kluczyk,lub zamek i to samo wkladka do bagaznika-normalnie powinienes miec jeden do wszystkiego-tzn jednym kluczem otwierasz zamek,bagaznik i uruchamiasz auto :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...