Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wywaliło wode

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam coś mi dzisiaj walnęło w aucie z tyłu silnika patrząc od przodu z lewej strony wywaliło wodę pytanie gdzie tam sie znajduje przewód bo ja tam nic nie widzę a woda ewidentnie skądś wyciekła

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, Malinowa mamba napisał:

Witam coś mi dzisiaj walnęło w aucie z tyłu silnika patrząc od przodu z lewej strony wywaliło wodę pytanie gdzie tam sie znajduje przewód bo ja tam nic nie widzę a woda ewidentnie skądś wyciekła

edit: dobra ogarnąłem że walnął wąż od nagrzewnicy bo idzie pod samo podszybie pytanie czy da sie to jakoś samemu naprawić?

Opublikowano
W dniu 10.09.2018 o 17:01, Malinowa mamba napisał:

edit: dobra ogarnąłem że walnął wąż od nagrzewnicy bo idzie pod samo podszybie pytanie czy da sie to jakoś samemu naprawić?

Prawie wszystko da się samemu naprawić, potrzeba tylko chęci, trochę wiedzy technicznej, odpowiednie narzędzia i miejsce [choć są tacy co pod blokiem coś grzebią :) ].

Jeśli poleciało od strony podszybia, to spróbuj wyjąć akumulator i podszybie, zrobisz sobie miejsce i zobaczysz więcej. Chyba, że coś poszło od strony silnika, to musisz zerknąć od spodu, tam bym szukał.

Opublikowano
  • Autor

Przewód wymieniłem a i tak wode wywala... na wolnych obrotach sobie kapnie co jakiś czas ale jak dam w obroty to leci mocniej.  woda wydostaje się przez plastikową końcówkę tak jakby nie była uszczelniona? a przecież mała uszczelka jest w tym przewodzie i zabezpieczenie jakimś małym drucikiem... 

chodzi o to miejsce... zdjęcie jeszcze przed wymianą

Może mi ktoś powiedzieć jak wyjąć cały króciec? bo tak to chyba tego nie ogarnę.

 

22.jpg

Opublikowano

Jak dobrze widzę jest to kruciec wody który wchodzi z silnika???

Musisz go wykręcić i wkręcić nowy.

Nie szukaj w uzywkach bo nie warto.

Wykręcaj to z czuciem byś nie urwał śrub bo później tylko zdejmowanie glowicy będzie potrzebne.  

 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, wesz82 napisał:

Jak dobrze widzę jest to kruciec wody który wchodzi z silnika???

Musisz go wykręcić i wkręcić nowy.

Nie szukaj w uzywkach bo nie warto.

Wykręcaj to z czuciem byś nie urwał śrub bo później tylko zdejmowanie glowicy będzie potrzebne.  

 

Dobra udało mi się to ogarnąć... wymieniłem cały króciec z przewodem do nagrzewnicy i wygląda na to że nic już nie cieknie :) dzięki za pomoc pany.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.