Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lampy przednie a4 b7 zamiana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy montując ze zwykłych lamp na xenony wtyki będą pasowały i czy na przegladzie nikt się nie doczepi ?Dzieki za odpreflektor-tyc.jpgreflektor-tyc (1).jpg

Opublikowano

Aby zamontować bixy musisz mieć samopoziomowanie oraz spryskiwacze reflektorów.

Co do wymiany wszystkie informacje są dostępne na forum:

https://a4-klub.pl/topic/165449-montaż-i-działanie-układu-samopoziomowania-w-b7-xenon-bixenon-skretny-nie-skrętne-lampy/

Pozdro

Opublikowano

20180106_123555.jpgWitam, osobiście w b7 zmieniałem światła ze zwykłych h7 na bixenon.Ze względu na to, że moja a4 to wersja skandynawska spryskiwacze w zderzaku już były. Poza tym do przejścia na bixy zrobiłem sobie przejściówki kostek tak aby nic nie ucinać tylko było plug&play (całe info znajdziesz na forum) można czasem takie kostki znaleźć na alledrogo. Do tego kodowanie MCE na bixy i samopoziomowanie (ale to już dłuższa historia) - u mnie jeszcze nie dokończone, kable wyciągnięte, instalacja kupiona,czeka na dokończenie. Ja jeszcze zmieniłem soczewki z odbłyśnikami w lampach na te z b8 po lifcie - mega efekt - info znajdziesz w moich tematach. W związku z tym, że niestety jestem na dłuższym wyjeździe nie mam dostępu do fury aby zrobić zdjęcia i podpowiedzieć dokładnie co i jak, ale mam kilka fot w tel więc je wstawiam. Pozdrawiam. Miłej zabawy.

20180106_123740.jpg

20180106_123805.jpg20180106_144505.jpg

Edytowane przez maciejhildek1982

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki .Pozdrawiam

Opublikowano

Jak będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało nawet na PW, ile będę wiedział i pamiętał ze swojej przekładki tyle podpowiem. Jedno jest pewne warto się pokusić o soczewy z b8 polift - efekt niesamowity. Pozdrawiam iżyczę miłego dłubania.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze takie pytanie o Lampy przednie przód AUDI A4 B7 OSRAM DRL LED miał ktoś zamontowane czy wtyka z świateł zwykłych i xenona będzie pasowało?Woalałbym kupić takie lampy i zamontować tylko chodzi mi o przewód czy bedzie pasował.Z góry dzieki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.