Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie moge odkrecic jarzma POMOCY ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję dobrej rady jak odrecic jarzmo chce wymienić tarcze Ale nie mogę odkręcić tych głupich śrub.. ? 3 h z przecinakiem a śruba w miejscu... Macie jakiś patent ? 

Opublikowano

Uderz porządnie młotkiem w śrubę , podejrzewam że chodzi o torx , więc nabij większego torxa młotkiem do końca i odkręcaj . Jak nie pójdzie nawal penetrolu , zostaw na noc i pójdzie :) . Zawsze ta pierwsza opcja zdawała egzamin :) .

Opublikowano

ja osobiście robię to tak: (a już kilka razy to robiłem) najpierw niestety obijam to młotkiem ,potem grzeje palnikiem miejsce w które jest wkręcona śruba (i to jest problem ,że nie każdy ma palnik) ,czekam aż deko ostygnie i odkręcam ,100% sukcesu ,nie zaczynam tego robić bez tych czynności ,bo może się okazać że będzie problem..

Opublikowano
  • Autor

Pryskalem wszystkimi preparatami jakie miałem pod reka.. niestety śruba wyrobiona zmeczylem ja przecinakiem i teraz wygląda marnie

IMAG0021.jpg

Opublikowano

Jak nie pójdzie można dospawać śrubę na płaski klucz. Ja u siebie ciolem jarzmo też nie dało się odkręcić. 

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się że ktoś dał za długie śruby wystają troszkę i sa tak skorodowane że masakra. ?

Opublikowano

właśnie dlatego ja nie zaczynam roboty ,bez wyżej wymienionych czynności ,bo się kiedyś też tak wkopałem..... masakra ...

Opublikowano
1 minutę temu, WojtasRS napisał:

Wydaje mi się że ktoś dał za długie śruby wystają troszkę i sa tak skorodowane że masakra. ?

wydaje się tobie ,sa zapewne ori i maja na kołnierzach takie radełkowanie które zapobiega odkręcaniu się śruby i z czasem ,oraz pod wpływem korozji ,robią się takie cyrki....

Opublikowano
  • Autor

Wyglądają jak by je ktoś zaklepal młotkiem. Teraz to już chyba tylko wiertarka mi pozostała i rozwiercanie.. chyba że uda mi się naspawac nakretke ale raczej tylko u góry bo na dole dojście to dramat...

Opublikowano

na zdjęciu widać że jeszcze da się to uratować , nabij tam porządnie torxa . A palnik nie wiele kosztuje kupisz butle do kuchenki turystycznej w naboju do tego góre i masz palnik :) . Tak żeśmy odkręcali wahacze w pewnej marce samochodu , bo jakiś inteligent super zakonserwował podłogę wraz z gwintami śrub . 

Opublikowano
  • Autor

Mam taki palnik tylko gorzej z nabiciem torxa bo mało tam miejsca albo mam za duży młotek hehe.. 

Opublikowano
  • Autor

Temat ogarnięty :) spawarka nakrętka M18 i po kłopocie :P ale ktoś kleju nie żałował... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.