Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Gdzie można kupić wtrysk ?


TOMET4

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej jedz do mechanika i zapytaj czy maja mozliwosc zregenerowania twojego lub czy ma mozliwosc zakupu uzywanego lecz sprawnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzieki za pomoc co do stronki z alegro niema tego numeru ktory ja posiadam a mianowicie 043 213 37 83 no chyba ze zle został spisany numer niestety nie ja go spisywałem i niemoge go znajsc ,czy obiewy takie jak drgania pomiedzy 900 a 1000 i cieszkie odpalanie na zimnym po czym kopcenie (tylko po odpaleniu przez chwilke)jak z trabanta niebieski dym to tez przyczyna wtrysku??[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 12:42_________________________________________________ewentualnie moze ktos ma dobrego goscia co regeneruje takie wtryski i jaka jest gwarancja takiego wtrysku ze bedzie działał conajmniej rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy obiewy takie jak drgania pomiedzy 900 a 1000 i cieszkie odpalanie na zimnym po czym kopcenie (tylko po odpaleniu przez chwilke)jak z trabanta niebieski dym to tez przyczyna wtrysku??

pogadaj z chłopakami z regionu,najlepiej wpadnij na spota,podepną pod vaga,zdiagnozują,zrobią logi i powiedzą coś więcej,

wymian wtrysków w ciemno,to bez sensu,koszt ogromny,a niekoniecznie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...