Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będzie ktoś dziś dajcie znac-gilu jak będziesz to weś koszulkę dla mnie rozmiar L albo M OK daj znac

Opublikowano
  • Autor

będzie ktoś dziś dajcie znac-gilu jak będziesz to weś koszulkę dla mnie rozmiar L albo M OK daj znac

Zawsze możesz podjechać do mnie do domu :gwizdanie:

Opublikowano

aż tak mi się nie spieszy ale pamiętaj o mnie ok dzięki z gory pozdro[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 20:15_________________________________________________witam będzie dziś ktoś dajcie znać ok pozdro :rolleyes:

Opublikowano

mnie nie będzie idę na urodziny, szkoda że tydzień temu nikogo niebyło pogoda dopisała a dziś masakra, podobno jakiś zlot Porsze ma być od 15 tej. pozdro

Opublikowano
  • Autor

Porszaki stały tam jeszcze o 18-tej...

Też byłem na urodzinach,a po za tym strasznie lało...

Opublikowano

gili,a może by tak na czas wakacji przenieść nasze spoty na piątek na 18ta co ty na to bo tak ostatnio dyskutowalem przez telefon z wikisem może chłopakom by też pasowało

Opublikowano
  • Autor

gili,a może by tak na czas wakacji przenieść nasze spoty na piątek na 18ta co ty na to bo tak ostatnio dyskutowalem przez telefon z wikisem może chłopakom by też pasowało

Jestem za :wink4:

Opublikowano

no to jest nas już trzech weś tam zadzwoń do fazjego czy mu tam pasi taki termin ok

Opublikowano
  • Autor

Tyle,że w ten piątak lecę na VW Manię :gwizdanie:

Opublikowano

ok miłej imprezy [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 22:41_________________________________________________będzie ktoś w piatek o 18tej.gilego nie będzie bo jedzie na vw manię. dajcie znać czy ktos będzie pozdro

Opublikowano
  • Autor

Coś robimy w tym tygodniu ?? :cool1:

Opublikowano

Jutro gryla u Ciebie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jutro gryla u Ciebie :kox:

urodziny mam 23 marca :decayed:

Opublikowano

ja będę w piątek nie wiem jak reszta zadzwonie i postaram sie wikisa ściągnąć.może uda mi się też ściągnąć mojego kumpla ma b6 1.9tdi 131km zobaczymy a ty będziesz

Opublikowano
  • Autor

tak :rolleyes:

na którą??

może by tak trochę później w piątek,tak 19-20ta ? :cool1:

Opublikowano

myslę że ewentualnie na19tą będzie ok [br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 23:03_________________________________________________to co o 19tej się zbieramy na parkingu dawać znak kto będzie[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 16:39_________________________________________________dzięki wikis za wczorajszego spota

Opublikowano

cześć piątki na 18 tą ale najlepiej zawsze zapytać na forum dzień szybcij

Opublikowano

tak ale którego bo mam audice i chce przyjechac jestem ze skorzewa [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 10:54_________________________________________________aha w kazdy piątek to super to kazdy moze przyjechac tak którzy maja audi

Opublikowano

dokładnie każdy kto jest zalogowany na forum i posiada audi a4

[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 20:27_________________________________________________robimy cos w piątek dajcie znać pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.