Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Proszę o analizę logów (Skoda Octavia 90PS)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam Octavie 1.9 TDI 90PS ALH

Mam oczywiście taki błąd:

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-00 - -intermittent

Co może być, oczywiście łapie notlaufa, przy prędkościach 120k/h muł i nie chce dalej sie rozpędzać.

Filtr paliwa, oleju, powietrza wymieniony 10tys.temu.

Przepływka wymieniana w 2007 roku w marcu w ASO.

Sztanga chodzi, jak sie ja nadusi ale nie wiem czy w pełnym zakresie, ale co jest dziwne podczas uruchamiania samochodu sztanga ani drgnie(nie idzie do dołu).

Podczas próby statycznej grupa 011>basic settings; sztanga cyklicznie sie ruszała ale tj. wyżej pisałem nie wiem czy w pełnym zakresie.

Logi robiłem na 3-biegu

proszę o analizę.

grupa 003-011 oczywiście po skasowaniu powyższego błędu i odpaleniu silnika ponownie

logidynamiczne003011.jpg

w899.png

tutaj jest grupa 004-008 oczywiście tu juz notlauf

logidynamiczne004008.jpg

w904.png

Opublikowano

popsikaj wd40, poruszaj sztanga i na jakis czas wystarczy. Z Zalaczonych logów nie wynika nic zlego oprocz lekkiego przeladowania.

Opublikowano

Tomek

IMO - WD40 nic nie daje :)

Rozważylbym wyciecie katalizatora.... i rozruszanie sztangi recznie... przepalowanie auta na autostradzie...

Pozdrawiam

Opublikowano

Tomek

IMO - WD40 nic nie daje :)

Podzielam Twoją opinie, dlatego nigdy go nie polecam. Tylko rzetelne wyjecie turbiny i czyszczenie. BTW. Skad pomysl na wyciecie kata? Wiek auta, wskazania przeplywki?

Opublikowano

Skad pomysl na wyciecie kata? Wiek auta, wskazania przeplywki?

Popatrz na 011.3 :wink4:

Zeby miec 100% pewnosci, ze wine za ten stan rzeczy ponosi zapchany katalizator... nalezaloby odpiąc wydech za T a przed KAT i zalogowac 011 dyn. :)

Opublikowano
  • Autor

Wiec przepływka o.k KATA nie będe jak narazie wycinal.

Jutro zabiore sie za ta sztange, rozruszam ja, a mozna tam popsikac jakims odrdzewiaczem lub innym srodkiem penetrujacym i czy to cos da?

Opublikowano

Wiec przepływka o.k KATA nie będe jak narazie wycinal.

Jutro zabiore sie za ta sztange, rozruszam ja, a mozna tam popsikac jakims odrdzewiaczem lub innym srodkiem penetrujacym i czy to cos da?

Pomoże na chwile. Trzeba się za to wziąć konkretnie, jeśli chcesz pojeździć.

Opublikowano
  • Autor

Jak sie zrobi cieplej to pewnie czyszczenie turbinki bedzie.[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 19:26_________________________________________________Mam jescze jedna prosbe mam też logi statyczne w BS 003-004-011 mozesz zerknąć czy są dobre.

basics003004011.th.jpg

Opublikowano

wyproznij katalizator ... :wink4:

011BS wyglada miernie ... [potwierdzenie tego co bylo napisane wczesniej]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.