Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rodzinny Max Z T.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

długo zwlekałem no ale

forum forda lekko ubogie jak dla mnie nie wiele się tam dzieje itd.

Z racji sprzedaży poprzedniego auta i nabycia 4dzika - nie wypada napisać co nie co :

a więc tak, rodzinnka się powiększyła i to znacznie,to i auto się lekko powiększyło, wybór padł na duże, ale miało byś z charakteremmmmm,

a więc po koleii ::::::::::::
poprzednie autko 
temp1.jpg
temp0.jpg

a ot i On

Maxymilian Zawali droga -  T z lekkim zapasem !

pełny  Polak, Do końca wszystko udokumentowane,

szukałem dziada 10 miesięcy, w dniu zakupu w Polsce na sprzedaż, było 11 sztuk, z czego 8 w komisach, w tym 4 szt - paści ze Szwajcarii na mega wypasie, ale więcej jak to w komisach... reszta to pewny chłam - ten egzemplarz, wystawiony w czwartek w nocy, w piątek był u mnie, najszybsza transakcja jaką zrobiłem w życiu, nawet tak szybko do ślubu nie zapylałem , nie żałuje teraz po tych 5 miesiącach użytkowania, jezeli chodzi o komfort, pakowność ford miażdzy audi, jedyny minus jaki mogę napisać na dzień dzisiejszy to sterowanie na kierownicy ,reszta bez zastrzeżeń.

A oto Jest i On !!!
S max - 2009r PB
Titanium S
Serduchoooo - 2.5 T jedyny sensowny silnik w tym modelu,

wypluł 211 ps - a obecnie 247 ps - i to jeszcze nie wszystko ?
+podtlenek LPG - butla pod autem.


Wyposażenie :
hmm co tu dużo pisać - porównując poprzednie auto - BIEDA -ale ...... potrzeba mi tylko czasu


7 foteli + skóra + materiał - schowki pod fotelami - czerwona Nić - szału ni ma
Grzane- wentylowane przednie fotele
zawieszanie sportowe- jak dla mnie ciut za wysoko - do zmiany
czujniki ciśnienia powietrza w oponach
Xenon -taki jak w b7 - bieda
Doświetlenie zakrętów
Tempomat
Klima dwustrefowa
Sensor deszczu
czujnik zmierzchu
Radio BT + USB
Centralny zamek z pilota
Parktronic przód ,tył
Podgrzewana szyba czołowa + IR
convers +
klimatyzowany schowek
Alu 18" lato 235/50/18
Alu 17` zima 225/45/17

i inne pierdoły :

nagrzewnica

webasto 

schowki

itd :

Plany :

przeróbka ori lamp na wkładki koito + czarne środki + kierunki led+ przyciemnione kierunki  -ZROBIONE

naklejka na przednią szybę- PAS tylne lampy przyciemnienie folią orocal -ZROBIONE

Połączenie między fotelami a boczkami - ala Alii - ZROBIONE

Navi SD - choc zastanawiam się nad Androidem
pełne oświetlenie wewnętrzne w ledach -ZROBIONE
pełne oświetlenie zewnętrze w ledach -ZROBIONE
podświetlanie lusterek LED - ZROBIONE
podświetlenie tablicy w ledach - ZROBIONE

kluczyk z wersji bieda edyszyn ford na Alli full edyszyn - ZROBIONE
odświeżone zaciski przód i tył - kolor Biały Mat i mały dodatek fioletu - ZROBIONE

DRL - w hallo - w ledach - ZROBIONE


dołożenie oświetlenia bagażnika -  w trakcie
dołożenie oświetlenia boczków drzwiowych + czerwone + białe pod nogi  - w trakcie

poprawki lakiernicze
czarny sufit - ZROBIONE

Przycisk z polifta po lekkich modyfikacjach do mojego pasuje jak ulał  - - ZROBIONE

19 cali minimum - w trakcie

tuż po zakupie
DSC_0004.jpg
DSC_0005.jpg
DSC_0006.jpg

Lampki po zmianie + dołożenie dziennych w ledach + zmiana ori Halo w Ledy + doświetlanie W Ledach + pełna modyfikacja Lamp ?

Jedyny S max z tak zmodyfikowanymi lampami w POLSCE ? - pokusił bym się o stwierdzenie, ze w europie ale boje się.
DSC_0270.jpg
DSC_0272.jpg
DSC_0277.jpg
DSC_0284.jpg
DSC_0285.jpg
DSC_0287.jpg

 

 

DSC06334.JPGDSC06338.JPGDSC06339.JPGDSC06340.JPGDSC06341.JPGDSC06343.JPGDSC06345.JPGDSC_0215.JPG

 

więcej zdjęć niebawem


 

 

1534091424897.jpg

DSC_0166.JPG

DSC_0164.JPG

Edytowane przez oprych

Opublikowano

Pogratulować, miałem takiego s-maxa 2.5T - nawet to fajnie jeździło, dzwięk silnika super.

IMAG0285.jpg

IMAG0286.jpg

IMAG0283.jpg

Opublikowano

No ładna sztuka Dominik ?

Opublikowano
W dniu 15.10.2018 o 21:36, oprych napisał:

Alu 18" lato 235/50/18

Alu 17` zima 225/45/17

 

Na pewno? Pierwsze kolo jest wyższe o 6cm od drugiehp, to ponad 8% różnicy w wielkości koła.

Tutaj masz koła w rozmiarze fabrycznym:

225/50 R17
235/45 R18
225/40 R19

Opublikowano
  • Autor

a to jakiś problem twoim zdaniem ???

a zmiany z 17 zima na 20 zima ?

 

Opublikowano
W dniu 23.10.2018 o 18:04, oprych napisał:

a to jakiś problem twoim zdaniem ???

a zmiany z 17 zima na 20 zima ?

 

Jak zmieniasz wielkosc felgi, to rekompensujesz wielkosc kola profilem i szerokoscia opony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.