Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Logi do analizy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam... sprawdzi mi ktos logi? nie wiem czy zrobione dobrze ale wszystko w linkach. Z góry dziękuję.

Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_lFAFg.html
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_nH9K2.html
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_TB8b2.html
Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_k32AuZ.html
Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_x781K.html
Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_gjm48.html
Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_0sCknwa.html
Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_r5JQ8c4.html
Grupy 000, 001, 003, 013: http://vaglogi.pl/log-000_003_013_001_OvqZq.html
Grupy 000, 003, 013: http://vaglogi.pl/log-000_003_013_PJPkl7o.html

 

dodam tylko ze EGR zaślepiony, brak błędów.

pozdrawiam

Opublikowano

-Turbo faluje.

-Prawdopodobnie uszczelnienie na 4 pompowtrysku do wymiany.

-Silnik osiąga za wysoką temperaturę.

-Kąt synchronizacji trochę skacze.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Tracer39.  Turbo około roku po wymianie po padło na drodze. Dodam że jeszcze katalizator wyjęty. 

Będą uszczelki czy może lepiej regenerowac  ? Silnik za ciepły  tzn.  Jaki może być powód  ?

 Z góry dzięki 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Wojciech1987

Opublikowano
20 godzin temu, Wojciech1987 napisał:

Dzięki Tracer39.  Turbo około roku po wymianie po padło na drodze. Dodam że jeszcze katalizator wyjęty. 

Będą uszczelki czy może lepiej regenerowac  ? Silnik za ciepły  tzn.  Jaki może być powód  ?

 Z góry dzięki 

Pozdrawiam 

Możesz spróbować najpierw rozruszać geometrie w turbinie podczas jazdy. Na 4 biegu, obroty ~2k wciskasz gaz do maksa na jakieś 3-4 sekundy i odpuszczasz, zwalniasz żeby obroty ponownie spadły do ~2k i powtarzasz to kilkanaście/kilkadziesiąt razy, przeważnie pomaga.

Zmień komplet uszczelnień pompowtrysków i sprawdź czy gniazda nie są wyrobione oraz zamień miejscami pompowtrysk z 4 cylindra na 2.

Kiedy zmieniałeś rozrząd? Po skaczącej synchronizacji i grzaniu się mogę przypuszczać że było to dawno i termostat oraz napinasz już są do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

Rozrzad właśnie będę zmieniał za tydzień. Potem zabiorę się za uszczelnienie wtryskow. Dzięki za pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.