Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Licznik-pytanie


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko.Czy spasuje do mojej Niuni taki licznik http://allegro.pl/item175929923_licznik_audi_a4_a6_duzy_fiz_komputer_diesel.html I jeszcze jedno-czy oprócz kodu do imobilajzera będę coś jeszcze potrzebował od sprzedającego aby zaprogramować moje stare kluczyki aby wszystko chodziło dobrze??? A może nie trzeba kodu i można to zrobić na zasadzie zgrania pamięci ze starego licznika do nowego ??? Bardzo proszę o jakieś cenne rady,bo już ponad pół roku jeżdzę bez sprawnych zegarów i mam już tego dość.Dodam jeszcze,że sprzedawca podał mi nr licznika 8DO 920 930 J,a ja mam taki sam tylko bez tej ostatniej literki "J".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Czy spasuje do mojej Niuni taki licznik http://allegro.pl/item175929923_licznik_audi_a4_a6_duzy_fiz_komputer_diesel.html [...] Dodam jeszcze,że sprzedawca podał mi nr licznika 8DO 920 930 J,a ja mam taki sam tylko bez tej ostatniej literki "J".

Skoro numer sie rozni, to jest prawdopodobienstwo, ze cos nie bedzie dzialac jak powinno. Moga byc jakies problemy ze wskaznikiem ilosci paliwa, wyswietlaniem informacji na komputerze itp. Musial by ktos sprawdzic od jakiego modelu sa zegary, ktore chcesz kupic i jakie roznice sa pomiedzy tym, a Twoim modelem. Ja kupilem kiedys zegary o innym numerze jak oryginalne i byly u mnie problemy o ktorych wspominalem.

A może nie trzeba kodu i można to zrobić na zasadzie zgrania pamięci ze starego licznika do nowego ???

Jest to mozliwe. Na forum sa juz posty na ten temat, wiec poszukaj troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie ile znaków zawierać ma numer licznika w B5 - 9 czy 10 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...