Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z klamka drzwi pasażera


Sebek.gustav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj jak wróciłem z pracy zamknąłem samochód i jak to mam w zwyczaju pociągnołem na odchodne jeszcze za klamkę i poczułem ze klamka nie stawia żadnego oporu, wiec z pilota otworzyłem zamek centralny pociagnołem jeszcze raz za klamkę i oczywiście drzwi nie da się już otworzyć  z zewnątrz, od środka normalnie się otwierają. Jeszcze dwa razy gdzieś jechałem i za każdym razem to samo, drzwi z zewnątrz nie można otworzyć. Byłem pewien ze poprostu spadła linka w drzwiach bo ta klamka nagle dostała taki luz że jak się za nią ciągnie to nie czuć żadnego oporu, miałem ju dzisiaj rozkręcać boczek drzwi i obejrzeć co się tam stało, jednakże dzisiaj rano nagle zaczęło wszystko działać, drzwi się otwierają a klamka chodzi z oporem. Co to może być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 95% zamek drzwi do wymiany, podłącz kompa i zobacz czy są błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 12 będę miał chwile to się podepnę, zobaczę błędy i się odezwę. Jak byś mógł tylko napisać ile kosztuje taki zamek, może jakiś link z Allegro albo numer części. Ewentualnie jakiś link z forum jak się tam dokopać, czy trzeba wykręcać boczki drzwi czy wystarczy tylko odkręcić boczną sróbke i wyciągnąć sam zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam numeru części do tego pod ręką, temat był poruszany, niektórzy nawet reanimowali te zamki, na pewno znajdziesz na forum. Do wymiany trzeba zdjąć boczek, w pierwszej kolejności jednak komp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie komputerem trochę zbiło mnie z tropu. Nie znalazło żadnego błędu związanego z drzwiami. Jedyny błąd jaki komputer pokazał to: 02247, to jest błąd związany z subwooferem i ten błąd towarzyszy mi od kąd kupiłem samochód. Drzwi otwierają się od zewnątrz jak narazie cały czas bez problemu... ktoś ma jakiś pomysł co to może być? Bo znając życie za dwa może trzy dni a może dzisiaj znowu się nie otworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...