Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dźwięk podczas ruszania w okolicach układu kierowniczego


olivierofm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miesiąc temu zakupiłem Audi a4 b8 rocznik 2013 z silnikiem 2.0T quattro (211KM) tiptronic: przebiegiem 120 000 km

Zanim stałem się jego posiadaczem samochód przeszedł trwające 4 godziny oględziny w serwisie audi - wynik: do zmiany jedynie obejmy wydechu, bo są pordzewiałe? 

W serwisie potwierdzono przebieg i stwierdzono, że auto jest bez zarzutu. Kazałem w serwisie zwrócić szczególną uwagę na skrzynię i napęd - wszystko bez zarzutu, jest OK. Jazda próbna również została zrobiona przez serwisanta. 

Natomiast zauważyłem, że gdy odpalam autko i jadę z jakieś parę metrów to czuję pod stopami, jakby się coś załączało - nie wiem jak to określić, zauważyłem też, że w tym samym momencie włącza się automatyczne zamykanie samochodu i nie wiem, czy to właśnie to, czy coś innego, choć ostatnio jadąc autostradą dość szybko i musiałem wyhamować prawie, że do zera, coś około 5 km/h to ruszając też to poczułem. Powiem też, że to mój pierwszy samochód na 4 buty i tak naprawdę nie znam się totalnie na działaniu tego napędu i kultury jego działania - wiem, że jazda jest totalnie inna i bardziej - powiedziałbym: komfortowa. Z chęcią poczytam coś mądrego i kompetentnego (może jakiś serwisant tu akurat jest) 

Pozdrawiam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...