-
Opuszczanie i podnoszenie szyb z pilota w Audi A4 B9
Zrobiłem backup, ale fakt, jak się nie wie, to się nie koduje.
-
Nowy Targ VCDS
Właśnie się odezwał🥳ale już temacik ogarnięty. Dzięki za reakcję😎
-
Opuszczanie i podnoszenie szyb z pilota w Audi A4 B9
Zmieniałem w aplikacji. Ale już ogarnięte, chat gpt pomógł🤣 W module 46 musiałem zaznaczyć jakieś bity i ruszyło, ale nie pamiętam już w jakich🤦🏼♂️
-
Nowy Targ VCDS
Witam. Mam pytanie, czy jest ktoś z Nowego Targu lub okolic, kto ma oblatanego vcds'a. Pilnie potrzebuję rozwiązania problemu z otwieraniem szyby i bagażnika z kluczyka, bo sam kodowałem OBDeleven i się coś wysypało🙈🙈🙈 Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc.
-
olivierofm obserwuje zawartość System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8 , Nowy Targ VCDS , Opuszczanie i podnoszenie szyb z pilota w Audi A4 B9 i 3 innych
-
Opuszczanie i podnoszenie szyb z pilota w Audi A4 B9
Witam. Bawiłem się obdeleven3🙈🙈🙈 i se kodowałem różne bajery. I przypadkiem zauważyłem, że nie otwierają się szyby i bagażnik z kluczyka - wszystko działało przed. Ktoś pomoże? Od razu powiem, że vcds jest dla mnie czarną magią.
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
Tak zamierzam, ale ten tekst z ta pompą mnie trochę martwi
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
Wczoraj kupiłem a4b9 2.0TFSI w quattro i s-tronicu z 2017 roku i chciałbym lać dobrą oliwę do silnika, tylko po przejrzeniu tego wątku i wszystkich wypowiedzi już zgłupiałem: padły już 0w20, 0w40, 5w30 i nawet 5w40. Do jasnej anielki, niech mi ktoś udzieli konkretnej i merytorycznej odpowiedzi. Wcześniej miałem b8 2.0TFSI 211KM CPMA i lałem RAVENOL 5W40 VST USVO TURBO i było git, ale teraz ten silnik jest nowszy i podają inne normy. Panowie co wlać, żeby silnik był zadowolony i cieszył, wszystkie inne powody mnie nie interesują.
-
Automatyczne zamykanie szyb
Ok, nie skojarzyłem... pzdr
-
Automatyczne zamykanie szyb
Witam, sorki, że odgrzew temat, moje Audi a4b8 2013 rok, mam alarm i też zapytam: czy u mnie można zakodować domykanie szyb przy zamknięciu? Bo z pilota mam funkcję taką...
-
Jak zmienić śr. spalanie z mpg na l/km
Super, dało radę. Moja a4 z USA 2013 rok. Tak jak kolega wyżej pisze: kodowanie, a po kodowaniu reset według instrukcji powyżej i są litry, a też mam concert'a. Pozdrawiam
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Tak, mają po prostu umowę z Shellem i osobiście uważam, że lepiej, bo Castrol to można lać, ale do kosiarek... Pozdrawiam...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
zmienolej.pl Wszystko mają ori i tylko u nich kupuję - polecam...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Wielokrotnie polecany był ten: Ravenol VST Turbo 5W40 - sam teraz taki używam.
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Patola z tym moim homelinkiem?, auto z USA to fakt, może dlatego. Jest kilka filmików na YouTube z programowaniem , niby takie proste, że na jednym to nawet kobita sobie poradziła, a u mnie lipa...
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
Jednak zalałem: RAVENOL Turbo VST 5W-40 USVO i uważam, że to najsłuszniejszy wybór... PZDR